Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning voor een flora- en fauna-activiteit op de locatie Land van Bartje Buinerweg 8 9536 PG EES (Ees)

Gemeente Borger-Odoorn op 25 September 2025, betreffende een object gelegen in Ees.

informatie alleen over ees

Inhoud :

Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning voor een flora- en fauna-activiteit op de locatie Land van Bartje Buinerweg 8 9536 PG EES (Ees)

Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Laatste 5 bekendmakingen en vergunningsaanvragen in Ees:

DatumBetreftOnderwerp
02-04-2026EesAanvraag omgevingsvergunning: gemeente Borger-Odoorn, Borgerderstraat 6 9536PA Ees, het verbouwen van de woning

02-04-2026EesAanvraag omgevingsvergunning: gemeente Borger-Odoorn, Exloërweg 2 9536PJ Ees, het plaatsen van een dakkapel

30-01-2026EesTerinzagelegging omgevingsvergunning voor een flora- en fauna-activiteit – EES

25-09-2025EesKennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning voor een flora- en fauna-activiteit op de locatie Land van Bartje Buinerweg 8 9536 PG EES

27-08-2025EesGemeente Borger-Odoorn, Ees, Buinerweg 8, het organiseren van Gletsjerkuilcross Ees op 7 februari 2026, Z2025-019075 (verleend 07/02)

    Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.

      Feedback
      Slim investeren? Kies voor vaste rente tot 9,5%.
      Investeer nu in Liplyn IG obligaties. Beperkte uitgifte.
      Meer informatie