Brand/ontploffing in de buurt Ohé (Ohe en Laak)
Overzicht van misdrijven geregistreerd in de buurt Ohé (Ohe en Laak) in de categorie 'Brand/ontploffing' op basis van criminaliteitsinfo van de politie.
HyperlokaalBuurt Ohé (Ohe en Laak)Wijk Ohé en Laak
Plaatsen in deze gemeente Beegden Heel Linne Maasbracht Ohe en Laak Stevensweert Thorn Wessem
Terug naar112 gemeente Maasgouw112 regio Roermond112 provincie Limburg112 Nederland
Brand/ontploffing geregistreerd in in de buurt Ohé (Ohe en Laak)
Maandelijks publiceert het CBS data over het aantal misdrijven geregistreerd in de buurt Ohé (Ohe en Laak). 'Brand/ontploffing' is één van de categorieën misdrijven die de politie als dusdanig registreert. Aan de onderkant van deze pagina wordt nader uitgelegd wat onder deze term bij de politie wordt verstaan.
Brand/ontploffing in de buurt Ohé (Ohe en Laak) sinds januari 2012
Brand/ontploffing in
Brand/ontploffing in de buurt Ohé (Ohe en Laak) in de afgelopen maanden
Tot en met April in andere jaren
Misdrijf per categorie in de buurt Ohé (Ohe en Laak) in
Navigeer verder:
HyperlokaalBuurt Ohé (Ohe en Laak)Wijk Ohé en LaakPlaatsen in deze gemeente Beegden Heel Linne Maasbracht Ohe en Laak Stevensweert Thorn Wessem
Terug naarCrime gemeente MaasgouwCrime regio RoermondCrime provincie LimburgCrime Nederland
Wat wordt verstaan onder 'Brand/ontploffing'?
F13 BRANDSTICHTING
Het opzettelijk in brand steken van een goed, een ontploffing teweegbrengen of een overstroming veroorzaken.F14 BOMAANSLAG
Het opzettelijk met behulp van springstof een of meerdere mensen te verwonden of te doden of om objecten te beschadigen of te vernietigen.
Tijdlijn


