Misdrijven m.b.t. Bouwstoffen in de buurt Ohé (Ohe en Laak)
Overzicht van misdrijven geregistreerd in de buurt Ohé (Ohe en Laak) in de categorie 'Misdrijven m.b.t. Bouwstoffen' op basis van criminaliteitsinfo van de politie.
HyperlokaalBuurt Ohé (Ohe en Laak)Wijk Ohé en Laak
Plaatsen in deze gemeente Beegden Heel Linne Maasbracht Ohe en Laak Stevensweert Thorn Wessem
Terug naar112 gemeente Maasgouw112 regio Roermond112 provincie Limburg112 Nederland
Misdrijven m.b.t. Bouwstoffen geregistreerd in in de buurt Ohé (Ohe en Laak)
Maandelijks publiceert het CBS data over het aantal misdrijven geregistreerd in de buurt Ohé (Ohe en Laak). 'Misdrijven m.b.t. Bouwstoffen' is één van de categorieën misdrijven die de politie als dusdanig registreert. Aan de onderkant van deze pagina wordt nader uitgelegd wat onder deze term bij de politie wordt verstaan.
Misdrijven m.b.t. Bouwstoffen in de buurt Ohé (Ohe en Laak) sinds januari 2012
Misdrijven m.b.t. Bouwstoffen in
Misdrijven m.b.t. Bouwstoffen in de buurt Ohé (Ohe en Laak) in de afgelopen maanden
Tot en met April in andere jaren
Misdrijf per categorie in de buurt Ohé (Ohe en Laak) in
Navigeer verder:
HyperlokaalBuurt Ohé (Ohe en Laak)Wijk Ohé en LaakPlaatsen in deze gemeente Beegden Heel Linne Maasbracht Ohe en Laak Stevensweert Thorn Wessem
Terug naarCrime gemeente MaasgouwCrime regio RoermondCrime provincie LimburgCrime Nederland
Wat wordt verstaan onder 'Misdrijven m.b.t. Bouwstoffen'?
M018 BOUW- EN SLOOPAFVAL
Alle overtredingen aangaande het slopen, bewerken en afvoeren van bouw- en sloopafval buiten inrichtingen, met uitzondering van asbest. (geldt zowel voor gebouwen als infrastructurele werken)M041 BOUWSTOFFEN OP OF IN DE BODEM
Alle handelingen in strijd met het bouwstoffenbesluitM042 BOUWSTOFFEN IN OPPERVLAKTEWATER
Alle handelingen in strijd met het bouwstoffenbesluit
Tijdlijn


