Verleende omgevingsvergunning wateractiviteit voor verplaatsen van een glasvezelaansluiting bij de Aerdsedijk 24 te Aerdt.
Gemeente Zevenaar op 6 February 2026, betreffende een object gelegen in Aerdt.
Algemene gegevens:
| Onderwerp: | Verleende omgevingsvergunning wateractiviteit voor verplaatsen van een glasvezelaansluiting bij de Aerdsedijk 24 te Aerdt. |
| Instantie: | Gemeente Zevenaar |
| Regio: | Regio Liemers |
| Uitgegeven: | 6 February 2026 |
Adresgegevens:
Inhoud :
Verleende omgevingsvergunning wateractiviteit voor verplaatsen van een glasvezelaansluiting bij de Aerdsedijk 24 te Aerdt.
Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid
Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.