Kennisgeving aanvraag omgevingsvergunning voor het aanleggen van een zinker onder duiker DR450510174 in Loo (Gld).

Gemeente Duiven op 20 November 2025, betreffende een object gelegen in Loo.

informatie alleen over loo

Inhoud :

Kennisgeving aanvraag omgevingsvergunning voor het aanleggen van een zinker onder duiker DR450510174 in Loo (Gld).

Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid

Laatste 5 bekendmakingen en vergunningsaanvragen in Loo:

DatumBetreftOnderwerp
14-04-2026LooKennisgeving aanvraag omgevingsvergunning voor het plaatsen van en mantelzorgwoning binnen de beschermingszone van de waterkering aan Loostraat 62 in Loo

18-12-2025LooVerleende omgevingsvergunning wateractiviteit voor het wijzigen van de verleende vergunning met zaaknummer DSO2025070900196 nabij Loostraat 65 in Loo.

03-12-2025LooProvincie Gelderland aanvraag Omgevingsvergunning N2000 Loostraat 36 Loo

03-12-2025LooVerleende omgevingsvergunning wateractiviteit voor het aanleggen van een waterleiding aan de Eversstraat in Loo

20-11-2025LooKennisgeving aanvraag omgevingsvergunning voor het aanleggen van een zinker onder duiker DR450510174 in Loo (Gld).

    Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.

      Feedback
      Slim investeren? Kies voor vaste rente tot 9,5%.
      Investeer nu in Liplyn IG obligaties. Beperkte uitgifte.
      Meer informatie