Ontwerpbestemmingsplan “Algemene herziening Borne, Hertme, Zenderen, Schoolstraat 2”

Bestemmingsplan gepubliceerd door de Gemeente Borne op 13 April 2022, betreffende een object gelegen in Zenderen.

informatie alleen over zenderen

Inhoud Bestemmingsplan:

Bron: GEMEENTEBLAD | Officiële uitgave van de gemeente Borne


Ontwerpbestemmingsplan “Algemene herziening Borne, Hertme, Zenderen, Schoolstraat 2”

Het college van burgemeester en wethouders maakt bekend dat op grond van artikel 3.8 van de Wet op de ruimtelijke ordening het ontwerpbestemmingsplan “Algemene herziening Borne, Hertme, Zenderen, Schoolstraat 2” ter inzage ligt. Dit bestemmingsplan betreft de percelen Schoolstraat 2 te Zenderen en achterliggend perceel aan de Lidwinaweg, kadastraal bekend, gemeente Borne, sectie E, nrs. 2319 en 2320. Planologisch worden deze twee percelen samengevoegd tot één woonbestemming.

Inzage

Het ontwerpbestemmingsplan en de bijbehorende stukken liggen van 14 april 2022 t/m 25 mei 2022 ter inzage bij de publieksbalie van het gemeentehuis. Het ontwerpbestemmingsplan kunt u ook inzien op http://www.ruimtelijkeplannen.nl/web-roo/?planidn=NL.IMRO.0147.BpAHBHZhz005-ow01. De digitale bestanden van het ontwerpwijzigingsplan zijn beschikbaar gesteld op: http://ruimtelijkeplannen.borne.nl/NL.IMRO.0147.BpAHBHZhz005-ow01.

Zienswijzen

Een ieder kan van 14 april 2022 t/m 25 mei 2022 een zienswijze indienen op het ontwerpbestemmingsplan. De zienswijzen kunnen schriftelijk worden ingediend door een brief te sturen naar het college van B&W, Postbus 200, 7620 AE Borne. Een zienswijze kan ook mondeling worden ingediend. Hiervoor dient u binnen de terinzagetermijn een afspraak te maken met team Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling, telefoonnummer 14 074. Tijdig ingediende zienswijzen zullen worden betrokken bij de definitieve besluiten.


Klik hier om dit bericht bij de officiële instantie te lezen.


Laatste 5 bekendmakingen en vergunningsaanvragen in Zenderen:

DatumBetreftOnderwerp
05-02-2026ZenderenVerleende omgevingsvergunning voor onttrekken van water aan oppervlaktewaterlichaam WL01165 (Bornsche Beek), nabij de Kottermansweg 4 te Zenderen

08-01-2026ZenderenAanvraag omgevingsvergunning voor wateronttrekking voor beregening Kottermansweg 4 te Zenderen

14-12-2022ZenderenToestemming voor het plaatsen van een carport aan Erve Timmerman 24 te Zenderen

Betreft: Bouwvergunning (gmb-2022-551619)

06-07-2022ZenderenOntwerpbestemmingsplan Algemene herziening Borne, Hertme, Zenderen, herziening Schoolstraat 1

Betreft: Bestemmingsplan (gmb-2022-305014)

13-04-2022ZenderenOntwerpbestemmingsplan “Algemene herziening Borne, Hertme, Zenderen, Schoolstraat 2”

Betreft: Bestemmingsplan (gmb-2022-162601)

    Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.

      Feedback
      Slim investeren? Kies voor vaste rente tot 9,5%.
      Investeer nu in Liplyn IG obligaties. Beperkte uitgifte.
      Meer informatie