Badhuisweg 203A, Den Haag
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Badhuisweg 203A, 2597JP Den Haag.
Informatie over het pand met adres Badhuisweg 203A in Den Haag
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Badhuisweg 203A, 2597JP 's-Gravenhage in de buurt Westbroekpark, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.Deze woning is te koop voor € 795.000 k.k.
Te koop sinds 27 februari 2026Beschikbaar
Kenmerken

Prijshistorie
| Kadastrale informatie Badhuisweg 203A, 2597JP 's-Gravenhage: | |
| Adres: | Badhuisweg 203A |
| Oppervlakte: | 160 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 2007 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 518010000888462 |
| Postcode: | ► 2597 JP |
| Plaats: | ► Den Haag |
| Gemeente: | ► Gemeente Den Haag |
| WOZ-waarde Badhuisweg 203A, Den Haag: | |
| Peildatum 2024: | € 880.000 |
| Peildatum 2023: | € 845.000 |
| Peildatum 2022: | € 820.000 |
| Peildatum 2021: | € 645.000 |
| Peildatum 2020: | € 599.000 |
| Peildatum 2019: | € 573.000 |
| Peildatum 2018: | € 525.000 |
| Peildatum 2017: | € 436.000 |
| Peildatum 2016: | € 396.000 |
| Peildatum 2015: | € 385.000 |
| Peildatum 2014: | € 378.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 2597 JP is € 778.789 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppelde percelen aan Badhuisweg 203A, Den Haag: | |
| Perceelnaam: | GVH14 V 5792 (aanduiding 's-Gravenhage V 5792) |
| Grootte: | 652 m2 |
| Perceelnaam: | GVH14 V 7876 (aanduiding 's-Gravenhage V 7876) |
| Grootte: | 947 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Badhuisweg 203A, Den Haag: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Den Haag, Plesmanweg' is op 81 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Den Haag' is op 2.325 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'De Vrije School' (Antroposofisch) is op 533 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Vrije School Zuid-Holland voor Atheneum Havo Mavo' (Antroposofisch) is op 646 meter afstand |
| Energielabel Badhuisweg 203A, Den Haag: | |
| Type label: | Geregistreerd energielabel |
| Label: | Energielabel A |
| Opnamedatum: | 25-02-2026 |
| Registratiedatum: | 25-02-2026 |
| Voorlopig: | Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel A op basis van het uitgangspunt van een appartement uit 2007. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 2597
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Badhuisweg 203A, Den Haag: | |
| Bestemmingsplan: | Parapluherziening (fiets)parkeren | NL.IMRO.0518.BP0330ZFietspark-50VA |
| Overheid: | Gemeente 's-Gravenhage |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 20-09-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Het vervangen van de kiosk Markenseplein ongenummerd to nummer 1) - Regels - Toelichting - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Parapluherziening (fiets)parkeren | NL.IMRO.0518.BP0330ZFietspark-40ON |
| Overheid: | Gemeente 's-Gravenhage |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 15-05-2018 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Wittebrug en Westbroekpark | NL.IMRO.0518.BP0237DWittebrug-50VA |
| Overheid: | 's-Gravenhage |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 14-04-2011 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Extern plan (Het oprichten van een tweetal gebouwen tbv horeca in het Westbroekpark Kapelweg ongenummerd nabij nummer 20) - Besluitdocument |
| Algemene informatie over de postcode 2597JP: | |
| Straat: | Badhuisweg |
| Huisnummers: | 173, 173A, 175, 177, 179, 181, 185, 185A, 185B, 185C, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203A, 203B, 203C, 203D, 203E, 203F |
| Postcode: | ► 2597 JP |
| Plaats: | ► Den Haag |
| Gemeente: | ► Gemeente Den Haag |
| Buurt: | ► Buurt Westbroekpark |
| Wijk: | ► Wijk Westbroekpark en Duttendel |
| Regio: | ► Regio Haaglanden |
| Provincie: | ► Provincie Zuid-Holland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 778.789 |
| Netnummer: | 070 |
Plaatsen in de gemeente Den Haag:
- Den Haag
Gemeenten in de regio Haaglanden:
Regio's in de provincie Zuid-Holland:
- Alblasserwaard Alphen Bollenstreek Delft Drechtsteden Goeree Overflakkee Gouda Haaglanden Hoeksche Waard Krimpenerwaard Leiden Rijnmond Oost Rijnmond West Rotterdam Voorne Putten Zoetermeer













































