Aanvraag vergunning voor het realiseren van een pilates studio, Burgemeester Janssenstraat 43, 6191JB Beek

Omgevingsvergunning gepubliceerd door de Gemeente Beek op 26 February 2025

informatie alleen over gemeente beek

Inhoud Omgevingsvergunning:

Bron: GEMEENTEBLAD | Officiële uitgave van de gemeente Beek


Aanvraag vergunning voor het realiseren van een pilates studio, Burgemeester Janssenstraat 43, 6191JB Beek

Gemeente Beek heeft een Aanvraag voor een Omgevingsvergunning ontvangen. De vergunning is aangevraagd voor het realiseren van een pilates studio op locatie Burgemeester Janssenstraat 43, 6191JB Beek. Het betreft de volgende activiteit(en):

  • afwijken van regels in het Omgevingsplan

  • De aanvraag is geregistreerd onder zaaknummer Z2025-00000094.

    Waarom publiceert Gemeente Beek dit bericht?

    Met dit bericht laat Gemeente Beek u weten dat er misschien iets verandert in uw omgeving. Dan kunt u op tijd reageren als u het hier niet mee eens bent.

    Wanneer neemt Gemeente Beek een besluit over de aanvraag van de vergunning?

    Gemeente Beek heeft de aanvraag voor een vergunning ontvangen op 19 februari 2025. Als de vergunning wordt verleend, publiceert Gemeente Beek een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over de vergunning inzien en hierop reageren. U kunt nu nog niet reageren.

    Heeft u vragen over de aanvraag van de vergunning?

    U kunt nu alvast de aanvraag van de vergunning bekijken en hierover vragen stellen. Hiervoor kunt u bellen met Gemeente Beek. Dit kan via het telefoonnummer 046-4389222.


    Klik hier om dit bericht bij de officiële instantie te lezen.


    Laatste 5 bekendmakingen in de gemeente Beek:

    DatumBetreftOnderwerp
    03-07-2025BeekOntwerp besluit hogere waarden Wet geluidhinder voor TAM procedure wijziging omgevingsplan “woningbouw Erverhof” aan Bourgognestraat 32a (het gebied achter de ‘Hoeve den Erver’, gelegen tussen de Bourgognestraat en Carmelstraat) te Beek

    12-06-2025SpaubeekKennisgeving aanvraag omgevingsvergunning voor een wateractiviteit voor hemelwater afkomstig van een verhard oppervlak lozen in oppervlaktewater te Spaubeek in de gemeente Beek

    12-05-2025SpaubeekBekendmaking Waterschap Limburg verleende omgevingsvergunning voor een wateractiviteit voor het realiseren van een terras ten behoeve van de uitbreiding van een woonhuis in het profiel van vrije ruimte van primair oppervlaktewater Hoevervloedgraaf in Spaubeek in de gemeente Beek

    19-03-2025Gem. BeekBeschikking op aanvraag voor aanbouw bedrijfspand , Middelweg 23, 6191NC Beek

    Betreft: Bouwvergunning (gmb-2025-116463)

    17-03-2025Gem. BeekKennisgeving termijnverlenging Z2025-00000040, Horsterweg 11, 6199AC Maastricht-Airport

    Betreft: Bouwvergunning (gmb-2025-113817)

      Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.

        Feedback
        Slim investeren? Kies voor vaste rente tot 9,5%.
        Investeer nu in Liplyn IG obligaties. Beperkte uitgifte.
        Meer informatie