Kennisgeving termijnverlenging Z2024-00000686, Suttnerstraat 49, 6171NM Stein

Bouwvergunning omgevingsvergunning gepubliceerd door de Gemeente Stein op 13 January 2025

informatie alleen over gemeente stein

Inhoud Bouwvergunning omgevingsvergunning:

Bron: GEMEENTEBLAD | Officiële uitgave van de gemeente Stein


Kennisgeving termijnverlenging Z2024-00000686, Suttnerstraat 49, 6171NM Stein

Zaakgegevens

Het zaaknummer: Z2024-00000686

De omschrijving van de zaak: het realiseren van een aanbouw met overkapping

De ontvangstdatum van de zaak: 26 juli 2024

De globale locatie:Suttnerstraat 49, 6171NM Stein

De ingerichte naam van het zaaktype: RX-AANVRBS-OMG

Activiteiten

  • het bouwen van een bouwwerk

  • Besluitgegevens

    De besluitdatum: 9 januari 2025

    De startdatum inzagetermijn: 10 januari 2025

    De besluitstatus: Verlengd

    Terinzagelegging

    Het besluit met bijbehorende documenten zijn tijdens de reguliere openingstijden in te zien op het gemeentehuis aan de Stadhouderslaan 200, 6171 KP te Stein.


    Klik hier om dit bericht bij de officiële instantie te lezen.


    Laatste 5 bekendmakingen in de gemeente Stein:

    DatumBetreftOnderwerp
    18-12-2025SteinBekendmaking besluit watervergunning Waterschap Limburg voor de wijziging van de bij besluit van 15 december 2020, onder documentnummer 2020-D103173, aan Circle Wastewater Services B.V. op grond van de Waterwet verleende vergunning voor het lozen van afvalwater afkomstig van de Integrale Afvalwater Zuiverings Installatie gelegen aan de Dalerveltweg 5 te Stein in de Zijtak Ur in verband met de aanvraag voor de lozing van de stof Hydroxypropyl-methyl-cellulose (HPMC)

    13-11-2025SteinBekendmaking ontwerpbesluit omgevingsvergunning wateractiviteit voor de wijziging van de bij besluit van 15 december 2020 aan Circle Wastewater Services B.V. verleende vergunning voor het lozen van afvalwater afkomstig van de Integrale Afvalwater Zuiverings Installatie gelegen aan de Dalerveltweg 5 te Stein, in de Zijtak Ur i.v.m. de lozing van de stoffen 2-hydroxyethyl methacrylaat (HEMA) en methacrylzuur afkomstig van de productie van polyethyleen bij de polyethyleen fabriek (register 15)

    13-11-2025SteinBekendmaking ontwerpbesluit omgevingsvergunning wateractiviteit voor de wijziging van de bij besluit van 15 december 2020 aan Circle Wastewater Services B.V. verleende vergunning voor het lozen van afvalwater afkomstig van de Integrale Afvalwater Zuiverings Installatie gelegen aan de Dalerveltweg 5 te Stein, in de Zijtak Ur i.v.m. het verzoek voor uitstel van de termijn voor het behalen van de normen voor vanadium conform voorschrift 22 lid 1 en voorschrift 16 lid 1

    12-09-2025SteinBekendmaking ontwerpbesluit watervergunning Waterschap Limburg voor de wijziging van de bij besluit van 15 december 2020, onder documentnummer 2020-D103173, aan Circle Wastewater Services B.V. verleende vergunning voor het lozen van afvalwater afkomstig van de Integrale Afvalwater Zuiverings Installatie gelegen aan de Dalerveltweg 5 te Stein, in de Zijtak Ur in verband met de aanvraag voor de lozing van de stof Hydroxypropyl-methyl-cellulose (HPMC)

    28-08-2025ElslooKennisgeving aanvraag omgevingsvergunning voor een wateractiviteit voor bouwwerk aanleggen of uitbreiden bij een waterkering te Meers en Kleine Meers in de gemeente Stein

      Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.

        Feedback
        Slim investeren? Kies voor vaste rente tot 9,5%.
        Investeer nu in Liplyn IG obligaties. Beperkte uitgifte.
        Meer informatie