Aanvraag omgevingsvergunning voor het aanleggen van een uitrit: Oude Doetinchemseweg 32 in Doetinchem
Omgevingsvergunning gepubliceerd door de Gemeente Doetinchem op 8 September 2021, betreffende een object gelegen in Doetinchem.
Algemene gegevens:
| Onderwerp: | Aanvraag omgevingsvergunning voor het aanleggen van een uitrit: Oude Doetinchemseweg 32 in Doetinchem |
| Instantie: | Gemeente Doetinchem |
| Regio: | Regio Achterhoek |
| Uitgegeven: | 8 September 2021 |
| Code: | gmb-2021-307991 |
Adresgegevens:
| Adres: | Oude Doetinchemseweg |
| Postcode: | 7007 DA |
| Buurt: | Wijnbergen-het Westem |
| Wijk: | Wijk 07 |
| Plaats: | Doetinchem |
| Gemeente: | Gemeente Doetinchem |
Juridische gegevens
| Type: | Omgevingsvergunning |
Inhoud Omgevingsvergunning:
Bron: GEMEENTEBLAD | Officiële uitgave van de gemeente Doetinchem
Aanvraag omgevingsvergunning voor het aanleggen van een uitrit: Oude Doetinchemseweg 32 in Doetinchem
De volgende aanvraag omgevingsvergunning is bij de gemeente ingediend
Locatie: Oude Doetinchemseweg 32, 7007 DC
Omschrijving: aanleggen van een uitrit
Dossiernummer: 20210544
Datum indiening: 13 augustus 2021
Inzien
Op de aangevraagde vergunning kunt u nog geen reactie indienen (zienswijze of bezwaar). Afhankelijk van het type aanvraag is de reguliere of uitgebreide voorbereidingsprocedure van toepassing. Om een aanvraag in te zien, kunt u een afspraak maken met de gemeentewinkel, loket bouwen en wonen, telefoonnummer (0314)377377.
► Klik hier om dit bericht bij de officiële instantie te lezen.
Laatste 5 bekendmakingen en vergunningsaanvragen in Doetinchem:
Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.
Tijdlijn


