Verlengen beslistermijn omgevingsvergunning De Kuilen 1 (Son en Breugel)

Omgevingsvergunning gepubliceerd door de Gemeente Son en Breugel op 27 May 2021, betreffende een object gelegen in Son en Breugel.

informatie alleen over son en breugel

Inhoud Omgevingsvergunning:

Bron: GEMEENTEBLAD | Officiële uitgave van de gemeente Son en Breugel


Verlengen beslistermijn omgevingsvergunning De Kuilen 1

Het besluit op de volgende aanvraag omgevingsvergunning is op basis van artikel 3.9 lid 2 Wet Algemene Bepalingen Omgevingsrecht met 6 weken verlengd:

19 mei 2021 De Kuilen 1, 5694 NM oprichten bijgebouw


Klik hier om dit bericht bij de officiële instantie te lezen.


Laatste 5 bekendmakingen en vergunningsaanvragen in Son en Breugel:

DatumBetreftOnderwerp
10-04-2026Son en BreugelProvincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - Woonstichting ‘thuis, Peellaan en Meierijlaan te Son en Breugel

07-04-2026Son en BreugelProvincie Noord-Brabant – intrekking omgevingsvergunning - Stichting SWZ - Zonhove Brink 1​ te Son en Breugel

01-04-2026Son en BreugelEvenementenvergunning en ontheffing Alcoholwet voor SEWR windhondenrenwedstrijd en - trainingen

05-02-2026Son en BreugelProvincie Noord-Brabant – besluit wijzigen omgevingsvergunning – Prodrive Technologies B.V. 17105739, Science Park Eindhoven 5501 te son

14-01-2026Son en BreugelAlcoholwetvergunning voor Sonshine

    Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.

      Feedback
      Slim investeren? Kies voor vaste rente tot 9,5%.
      Investeer nu in Liplyn IG obligaties. Beperkte uitgifte.
      Meer informatie