Ingediende aanvraag evenementenvergunning: Lidl kerstmarkt 2020 locatie: Canopusplein 1 te IJmuiden
Evenementenvergunning gepubliceerd door de Gemeente Velsen op 21 augustus 2020, betreffende een object gelegen in IJmuiden.
Algemene gegevens:
| Onderwerp: | Ingediende aanvraag evenementenvergunning: Lidl kerstmarkt 2020 locatie: Canopusplein 1 te IJmuiden |
| Instantie: | Gemeente Velsen |
| Regio: | Regio Haarlem |
| Uitgegeven: | 21 augustus 2020 |
| Code: | gmb-2020-213176 |
Adresgegevens:
| Adres: | Canopusplein |
| Postcode: | 1974 AS |
| Buurt: | Canopusbuurt |
| Wijk: | Zee- en Duinwijk |
| Plaats: | IJmuiden |
| Gemeente: | Gemeente Velsen |
Juridische gegevens
| Type: | Evenementenvergunning |
Inhoud Evenementenvergunning:
Bron: GEMEENTEBLAD | Officiële uitgave van de gemeente Velsen
Ingediende aanvraag evenementenvergunning: Lidl kerstmarkt 2020 locatie: Canopusplein 1 te IJmuiden
De burgemeester van de gemeente Velsen maakt bekend dat hij in de periode van 8 augustus tot en met 14 augustus 2020 de volgende aanvraag voor een evenementenvergunning heeft ontvangen op grond van de Algemene plaatselijke verordening artikel 2:10. De datum van ontvangst is tussen haakjes vermeld.
IJmuiden
Lidl kerstmarkt 2020, op 4 en 5 december 2020 van 08:00 tot 18:00 uur en op 6 december van 10:00 tot 17:00 uur, locatie: Canopusplein 1(10/08/2020) 82999-2020
► Klik hier om dit bericht bij de officiële instantie te lezen.
Laatste 5 bekendmakingen en vergunningsaanvragen in IJmuiden:
Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.
Tijdlijn


