Albert Cuyp 24 te Creil: het plaatsen van een toegangshek bij de woning
Overig gepubliceerd door de Gemeente Noordoostpolder op 13 november 2019, betreffende een object gelegen in Creil.
Algemene gegevens:
| Onderwerp: | Albert Cuyp 24 te Creil: het plaatsen van een toegangshek bij de woning |
| Instantie: | Gemeente Noordoostpolder |
| Regio: | Regio Urk & NO-polder |
| Uitgegeven: | 13 november 2019 |
| Code: | gmb-2019-275570 |
Adresgegevens:
| Adres: | Albert Cuyp |
| Postcode: | 8312 CD |
| Buurt: | Creil-woonkern |
| Plaats: | Creil |
| Gemeente: | Gemeente Noordoostpolder |
Juridische gegevens
| Type: | Overig |
Inhoud Overig:
Bron: GEMEENTEBLAD | Officiële uitgave van de gemeente Noordoostpolder
Albert Cuyp 24 te Creil: het plaatsen van een toegangshek bij de woning
Op 10 november 2019 is een aanvraag om omgevingsvergunning binnen gekomen voor deze locatie. De aanvraag is geregistreerd onder zaaknummer HZ_WABO 2019-2070.
Nadere informatie
De ingediende aanvraaag ligt niet ter inzage. Het publiceren van de aanvraag om omgevingsvergunning is informatief; u kunt nog geen bezwaar maken of beroep indienen.
► Klik hier om dit bericht bij de officiële instantie te lezen.
Laatste 5 bekendmakingen en vergunningsaanvragen in Creil:
Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.
Tijdlijn


