Gemeente Heusden - Omgevingsvergunning aangevraagd - Lambertusstraat 5, 5257NB, Hedikhuizen, realiseren theetuin
Omgevingsvergunning gepubliceerd door de Gemeente Heusden op 17 April 2019, betreffende een object gelegen in Hedikhuizen.
Algemene gegevens:
| Onderwerp: | Gemeente Heusden - Omgevingsvergunning aangevraagd - Lambertusstraat 5, 5257NB, Hedikhuizen, realiseren theetuin |
| Instantie: | Gemeente Heusden |
| Regio: | Regio Waalwijk |
| Uitgegeven: | 17 April 2019 |
| Code: | gmb-2019-89211 |
Adresgegevens:
| Adres: | Lambertusstraat |
| Postcode: | 5257 NB |
| Wijk: | Hedikthuizen |
| Plaats: | Hedikhuizen |
| Gemeente: | Gemeente Heusden |
Juridische gegevens
| Type: | Omgevingsvergunning |
Inhoud Omgevingsvergunning:
Bron: GEMEENTEBLAD | Officiële uitgave van de gemeente Heusden
Gemeente Heusden - Omgevingsvergunning aangevraagd - Lambertusstraat 5, 5257NB, Hedikhuizen, realiseren theetuin
Het college van Heusden heeft op 2 april 2019 een aanvraag voor een omgevingsvergunning ontvangen voor de activiteit:
Afwijken van het bestemmingsplan
Voor het realiseren van een theetuin aan de Lambertusstraat 5 in Hedikhuizen. De aanvraag is bij de gemeente bekend onder nummer 586465.
Bij een aangevraagde vergunning kunt u nog geen bezwaar indienen. Er moet eerst een beslissing worden genomen op de aanvraag om bezwaar te kunnen maken.
Meer informatieGraag bij uw schriftelijke reactie het zaaknummer vermelden.
Voor vragen kunt u contact opnemen met het cluster Omgevingsvergunningen van de gemeente Heusden, telefoon: (073) 513 1789.
► Klik hier om dit bericht bij de officiële instantie te lezen.
Laatste 5 bekendmakingen en vergunningsaanvragen in Hedikhuizen:
Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.
Tijdlijn


