Hollandscheveld - Twee aanhoudingen in onderzoek naar brand Hollandscheveld [UPDATE]
Zaandam - In de nacht van maandag 18 december op dinsdag 19 december 2023 heeft er een felle brand gewoed aan De Boeten in Hollandscheveld. De politie gaat uit van brandstichting en is op zoek naar getuigen en camerabeelden.
Update 13 februari
De politie heeft op dinsdag 13 februari twee aanhoudingen verricht in het onderzoek naar een brandstichting aan De Boeten in Hollandscheveld. De verdachten zitten vast en worden verhoord. De politie en brandweer kregen op 18 december rond 23:30 uur een melding van een brand in een woning aan De Boeten. In de woning waren een vrouw en kind aanwezig. Zij konden met hulp van omwonenden de woning nog maar net veilig verlaten. Niemand raakte gewond.
Groot onderzoek
De politie is meteen met een groot onderzoek gestart. Dat onderzoek leidde naar een 26-jarige man uit Zaandam en een 29-jarige man uit Amsterdam, die dinsdag in Zaandam zijn aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de brandstichting. De twee verdachten zitten in beperkingen en dat houdt in dat politie en OM terughoudend zijn met het delen van verdere details.
Informatie blijft welkom
Het onderzoek naar de brandstichting is volop gaande. De politie sluit meerdere aanhoudingen ook niet uit. Heeft u nog informatie over de brandstichting, die voor ons onderzoek van belang kan zijn? Neem dan direct contact op met de politie. Dit kan door te bellen naar 0900-8844 o.v.v. zaaksnummer 2023335968. Anoniem informatie doorgeven kan ook. Bel dan met 0800-7000.
![Hollandscheveld - Twee aanhoudingen in onderzoek naar brand Hollandscheveld [UPDATE]](/images/anp/548402105.jpg)
04:47
Campagne voor bevordering gebruik fietshelmen
16-04
Vernieuwing Oud Koog
16-04
Motor klapt frontaal op auto Prins Clausbrug
16-04
Celstraf voor cocaïnehandel in Purmerend en omgeving
16-04
Overleden persoon gevonden bij Symfonie in Zaandam
16-04
Grotere hal Groen-Geel, meer parkeerruimte én woningen
16-04
Gemiddelde verhuizer in Amsterdam strijkt 15,3 kilometer verderop...
16-04
Veel vertraging bij ongeval op de A7 bij Zaandam richting Purmerend
16-04
Motor klapt op auto op A7
16-04
Waarschuwing in Oostzaan voor woninginbraken
16-04
VVD Oostzaan roept om hulp
16-04
VVD Oostzaan roept hulp in van (in)formateur
16-04
Informateur Henry Meijdam is er nog lang niet uit in Zaanstad
16-04
Baggerdepot van negen hectare in Assendelft
16-04
Overleden persoon gevonden in water Zaandam
16-04
Running Blind Weekend tijdens Dam tot Damloop
16-04
Zaanstad zit goed met definitie ´belanghebbende´
16-04
Inrichtingsplan Hoogtij vastgesteld
16-04
30 het nieuwe 50 in Dorpstraat Assendelft
16-04
Gemiddelde prijs bestaand huis weer onder half miljoen



