Driebergen - Drie aanhoudingen en tientallen kilo’s verdovende middelen aangetroffen
Moerdijk - De politie heeft dinsdag 26 augustus drie verdachten aangehouden die in verband worden gebracht met de handel in verdovende middelen. Agenten doorzochten vier locaties in gemeenten Moerdijk en Rucphen waarbij tientallen kilo’s verschillende soorten verdovende middelen en medicijnen werden aangetroffen.
De Eenheid Landelijke Opsporing en Interventies startte onder leiding van het Landelijk Parket van het Openbaar Ministerie een onderzoek nadat er in België een aantal pakketten met medicijnen en verdovende middelen werden onderschept. Een aantal weken geleden wist de politie ook een zending met veertig kilo MDMA pillen te onderscheppen in Nederland. De mannen van 33 en 39 jaar uit gemeente Moerdijk en 46 jaar uit gemeente Rucphen worden verdacht van de handel in verdovende middelen en illegale handel in medicijnen, waarbij de goederen vanuit Nederland naar het buitenland worden verstuurd. Bij doorzoeking van de verschillende panden, waaronder woningen, werden tientallen kilo’s verdovende middelen aangetroffen, onder andere MDMA, LSD en Amfetamine. Ook werden medicijnen aangetroffen en verpakkingsmaterialen om de middelen te verpakken. Daarnaast heeft de politie zwaar vuurwerk en voertuigen in beslag genomen. De verdachten zitten vast voor verhoor en worden 29 augustus voorgeleid aan de rechtercommissaris.
Drugsindustrie oorzaak van zware criminaliteit
Drugsproductie- en handel ligt ten grondslag aan veel ondermijningsproblematiek in Nederland. Dit uit zich in liquidaties, geweld, bedreigingen, corruptie, witwassen en vermenging van de onderwereld met de bovenwereld. Daarom is het van groot belang dat we criminele netwerken, die zich bezighouden met de productie en handel in drugs hard aanpakken.
03-10
Jongeren aangehouden in Roosendaal met zwaar explosief en voorraad illegaal vuurwerk Crime
13-03
Agenten bekogeld met vuurwerk en stenen na amateur voetbalwedstrijd, 12 relschoppers opgepakt Crime
02:38
PVV in Rucphen in gesprek over deelname college van B&W
16-04
Oosterhouter Frank Mathon naar finale ONK Poker
16-04
Drie voertuigen betrokken bij kettingbotsing op N215
16-04
Bravis ziekenhuis: `Geen medische gegevens van patiënten gestolen`
16-04
Onze partytips voor een geweldig weekend
16-04
Bravis: `Geen medische gegevens van patiënten gestolen`
16-04
`We trouwden voor de wet, niet voor het bed`: Gerrit en Diny (beiden...
16-04
Twee loodsen in Moerstraten per direct dicht na vondst vaten met grondstoffen...
16-04
Plantenmarkt op Landgoed De Hertgang: laat het voorjaar beginnen!
16-04
Nick wil net als alle mannen van MAFS `de diepte in`, maar lichaamsbeharing...
16-04
Burgemeester sluit twee loodsen in Moerstraten na vondst grondstoffen...
16-04
Omwonenden willen dat Roosendaal optreedt tegen arbeidsmigranten in onveilige...
16-04
`We trouwden voor de wet, niet voor het bed`: Gerrit en Diny (98)...
16-04
Verrassende wending: VVD lijkt uit beeld in Rucphense coalitie
16-04
PVV in coalitie Rucphen, is het advies van de informateurs
16-04
Gerrit en Diny (beiden 98) zijn 75 jaar getrouwd: `Wel voor de wet,...
16-04
Provisorische schuilkelder onder kerk maakt indruk op Zevenbergse...
16-04
Auto en vrachtwagen botsen in Oud Gastel, bestuurder nagekeken
16-04
Vrachtwagen en auto botsen op kruising N268 bij Oud Gastel
16-04
Toekomststoel moet gemeente en raad laten nadenken over keuzes voor...



