Apeldoorn &– Haarlem &– Ridderkerk - Den Haag - Vier relschoppers Fruitweg aangehouden
Apeldoorn - De politie heeft in het onderzoek naar de ernstige rellen op 17 februari aan de Fruitweg in Den Haag opnieuw aanhoudingen verricht. Op dinsdag 4 juni werden twee mannen van 23 en 24 jaar in Apeldoorn aangehouden. Op woensdag 5 juni een 26-jarige inwoner uit Haarlem en een 25- jarige man uit Ridderkerk. De vier mannen worden verdacht van openlijke geweldpleging.
Rond het zalencentrum Opera aan de Fruitweg in Den Haag braken op zaterdagavond 17 februari ernstige rellen uit nadat een groep Eritreeërs de confrontatie zocht met een andere groep. Dat is ze uiteindelijk niet gelukt. Ernstige confrontatie
De relschoppers gingen vervolgens een harde confrontatie aan met de politie, andere hulpverleners en journalisten. Het liep volledig uit de hand. De relschoppers waren buiten zinnen en vernielden zo´n beetje alles wat hen voor de voeten kwam. Auto´s, ramen maar vooral de politie en de brandweer moesten eraan geloven. Behalve de materiële schade raakten veel agenten gewond. Uitgebreid onderzoek
Een Team Grootschalige Opsporing (TGO) doet uitgebreid onderzoek naar deze rellen. Het onderzoek is nog steeds in volle gang en meerdere aanhoudingen worden niet uitgesloten. Media-aandacht
In de opsporingsprogramma’s Team West en Opsporing Verzocht en via sociale media is aandacht gevraagd voor deze zaak. Zo werden er gisterenavond opnieuw camerabeelden getoond van verdachten. De beelden van deze verdachten zijn hier te zien. Informatie delen?
Heeft u informatie over deze verdachten of heeft u informatie over deze zaak? De recherche komt graag met u in contact via de gratis opsporingstiplijn 0800-6070. Blijft u liever anoniem? Bel dan met Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.
06:27
De coffeeshop is verdwenen, wat gebeurt er nu met dit bekende gebouwtje...
06-05
Nu staat het nog vol auto`s, straks komen hier woningen: `Wij hebben...
06-05
Eindelijk weer update rondom dakloze actrice Eva van de Wijdeven:...
06-05
Politie veegt rotonde met anti-azc-betogers leeg in Apeldoorn
06-05
Marinus van de Kolk 60 jaar lid van muziekvereniging Juliana
06-05
Ballonvaren Uddel
06-05
Toespraak en gedicht dodenherdenking 2026
06-05
Lege flessenactie voor voedselhulp Uddel
06-05
Ballonvaart Uddel
06-05
Informatiebijeenkomst uitstootvrije binnenstad van Deventer op 11 mei
06-05
Jongen steekt zichzelf per ongeluk bij ruzie in Apeldoorn en wordt...
06-05
Grootenhuis verlaat CSV Apeldoorn • Smakolli naar VVOG • Columbia...
06-05
Jongen in arm gestoken in Apeldoorn
06-05
Nare geur in woning in Apeldoorn na mengen van schoonmaakmiddelen
06-05
Eeuwenoude papierfabriek Coldenhove uit Eerbeek failliet, ontslag...
06-05
Schoonmaakmiddelen zorgen voor melding van gevaarlijke stof
06-05
Felle asielprotesten in Apeldoorn zorgen voor onrust bij kinderen...
06-05
Dinja hoort haar hond midden in de nacht blaffen en kijkt toch maar...
06-05
Tijdens je studie het leger in is plots doodnormaal
06-05
Blaffende Murphy zet Dinja op spoor van inbrekers: `Waren nogal klungelig`



