Drugshandel in de wijk Buitenwijk Zuidoost (Maastricht)
Overzicht van misdrijven geregistreerd in de wijk Buitenwijk Zuidoost (Maastricht) in de categorie 'Drugshandel' op basis van criminaliteitsinfo van de politie.
Plaatsen in deze gemeente Maastricht
Terug naar112 gemeente Maastricht112 regio Maastricht112 provincie Limburg112 Nederland
Drugshandel geregistreerd in in de wijk Buitenwijk Zuidoost
Maandelijks publiceert het CBS data over het aantal misdrijven geregistreerd in de wijk Buitenwijk Zuidoost. 'Drugshandel' is één van de categorieën misdrijven die de politie als dusdanig registreert. Aan de onderkant van deze pagina wordt nader uitgelegd wat onder deze term bij de politie wordt verstaan.
Drugshandel in de wijk Buitenwijk Zuidoost sinds januari 2012
Drugshandel in
Drugshandel in de wijk Buitenwijk Zuidoost in de afgelopen maanden
Tot en met April in andere jaren
Misdrijf per categorie in de wijk Buitenwijk Zuidoost in
Navigeer verder:
Plaatsen in deze gemeente MaastrichtTerug naarCrime gemeente MaastrichtCrime regio MaastrichtCrime provincie LimburgCrime Nederland
Wat wordt verstaan onder 'Drugshandel'?
F40 BEZIT HARDDRUGS (LIJST I)
Het bezitten van middelen genoemd in lijst 1 van de Opiumwet.F41 BEZIT SOFTDRUGS (LIJST II)
Het bezitten van middelen genoemd in lijst 2 van de Opiumwet.F42 HANDEL E.D. HARDDRUGS (LIJST I)
Het verhandelen van middelen genoemd in lijst 1 van de Opiumwet.F43 HANDEL E.D. SOFTDRUGS (LIJST II)
Het verhandelen van middelen genoemd in lijst 2 van de Opiumwet.F44 VERVAARDIGEN HARDDRUGS (LIJST I)
Het vervaardigen van middelen genoemd in lijst 1 van de Opiumwet.F45 VERVAARDIGEN SOFTDRUGS (LIJST II)
Het vervaardigen van middelen genoemd in lijst 2 van de Opiumwet.
Tijdlijn


