Drugshandel in de wijk Frankrijk (Harderwijk)
Overzicht van misdrijven geregistreerd in de wijk Frankrijk (Harderwijk) in de categorie 'Drugshandel' op basis van criminaliteitsinfo van de politie.
Plaatsen in deze gemeente Harderwijk Hierden
Terug naar112 gemeente Harderwijk112 regio Noord-Veluwe112 provincie Gelderland112 Nederland
Drugshandel geregistreerd in in de wijk Frankrijk
Maandelijks publiceert het CBS data over het aantal misdrijven geregistreerd in de wijk Frankrijk. 'Drugshandel' is één van de categorieën misdrijven die de politie als dusdanig registreert. Aan de onderkant van deze pagina wordt nader uitgelegd wat onder deze term bij de politie wordt verstaan.
Drugshandel in de wijk Frankrijk sinds januari 2012
Drugshandel in
Drugshandel in de wijk Frankrijk in de afgelopen maanden
Tot en met mei in andere jaren
Misdrijf per categorie in de wijk Frankrijk in
Navigeer verder:
Plaatsen in deze gemeente Harderwijk HierdenTerug naarCrime gemeente HarderwijkCrime regio Noord-VeluweCrime provincie GelderlandCrime Nederland
Wat wordt verstaan onder 'Drugshandel'?
F40 BEZIT HARDDRUGS (LIJST I)
Het bezitten van middelen genoemd in lijst 1 van de Opiumwet.F41 BEZIT SOFTDRUGS (LIJST II)
Het bezitten van middelen genoemd in lijst 2 van de Opiumwet.F42 HANDEL E.D. HARDDRUGS (LIJST I)
Het verhandelen van middelen genoemd in lijst 1 van de Opiumwet.F43 HANDEL E.D. SOFTDRUGS (LIJST II)
Het verhandelen van middelen genoemd in lijst 2 van de Opiumwet.F44 VERVAARDIGEN HARDDRUGS (LIJST I)
Het vervaardigen van middelen genoemd in lijst 1 van de Opiumwet.F45 VERVAARDIGEN SOFTDRUGS (LIJST II)
Het vervaardigen van middelen genoemd in lijst 2 van de Opiumwet.Gemeenten in de regio Noord-Veluwe:
Regio's in de provincie Gelderland:
- Achterhoek Apeldoorn Arnhem De Vallei Liemers Nijmegen Noord-Veluwe Rivierenland Zutphen
Tijdlijn


