Drugshandel in de wijk Harskamp (Ede)
Overzicht van misdrijven geregistreerd in de wijk Harskamp (Ede) in de categorie 'Drugshandel' op basis van criminaliteitsinfo van de politie.
Plaatsen in deze gemeente Bennekom De Klomp Deelen Ede Ederveen Harskamp Hoenderloo (Ede) Lunteren Otterlo Wekerom
Terug naar112 gemeente Ede112 regio De Vallei112 provincie Gelderland112 Nederland
Drugshandel geregistreerd in in de wijk Harskamp
Maandelijks publiceert het CBS data over het aantal misdrijven geregistreerd in de wijk Harskamp. 'Drugshandel' is één van de categorieën misdrijven die de politie als dusdanig registreert. Aan de onderkant van deze pagina wordt nader uitgelegd wat onder deze term bij de politie wordt verstaan.
Drugshandel in de wijk Harskamp sinds januari 2012
Drugshandel in
Drugshandel in de wijk Harskamp in de afgelopen maanden
Tot en met April in andere jaren
Misdrijf per categorie in de wijk Harskamp in
Navigeer verder:
Plaatsen in deze gemeente Bennekom De Klomp Deelen Ede Ederveen Harskamp Hoenderloo (Ede) Lunteren Otterlo WekeromTerug naarCrime gemeente EdeCrime regio De ValleiCrime provincie GelderlandCrime Nederland
Wat wordt verstaan onder 'Drugshandel'?
F40 BEZIT HARDDRUGS (LIJST I)
Het bezitten van middelen genoemd in lijst 1 van de Opiumwet.F41 BEZIT SOFTDRUGS (LIJST II)
Het bezitten van middelen genoemd in lijst 2 van de Opiumwet.F42 HANDEL E.D. HARDDRUGS (LIJST I)
Het verhandelen van middelen genoemd in lijst 1 van de Opiumwet.F43 HANDEL E.D. SOFTDRUGS (LIJST II)
Het verhandelen van middelen genoemd in lijst 2 van de Opiumwet.F44 VERVAARDIGEN HARDDRUGS (LIJST I)
Het vervaardigen van middelen genoemd in lijst 1 van de Opiumwet.F45 VERVAARDIGEN SOFTDRUGS (LIJST II)
Het vervaardigen van middelen genoemd in lijst 2 van de Opiumwet.Gemeenten in de regio De Vallei:
- Barneveld Ede Nijkerk Putten Renkum Scherpenzeel Wageningen
Regio's in de provincie Gelderland:
- Achterhoek Apeldoorn Arnhem De Vallei Liemers Nijmegen Noord-Veluwe Rivierenland Zutphen
Tijdlijn


