Misdrijven m.b.t. Bouwstoffen in de buurt Verspreide huizen bosgebied Laag Soeren (Laag-Soeren)
Overzicht van misdrijven geregistreerd in de buurt Verspreide huizen bosgebied Laag Soeren (Laag-Soeren) in de categorie 'Misdrijven m.b.t. Bouwstoffen' op basis van criminaliteitsinfo van de politie.
HyperlokaalBuurt Verspreide huizen bosgebied Laag Soeren (Laag-Soeren)Wijk Dieren
Plaatsen in deze gemeente De Steeg Dieren Ellecom Laag-Soeren Rheden Spankeren Velp
Terug naar112 gemeente Rheden112 regio Arnhem112 provincie Gelderland112 Nederland
Misdrijven m.b.t. Bouwstoffen geregistreerd in in de buurt Verspreide huizen bosgebied Laag Soeren (Laag-Soeren)
Maandelijks publiceert het CBS data over het aantal misdrijven geregistreerd in de buurt Verspreide huizen bosgebied Laag Soeren (Laag-Soeren). 'Misdrijven m.b.t. Bouwstoffen' is één van de categorieën misdrijven die de politie als dusdanig registreert. Aan de onderkant van deze pagina wordt nader uitgelegd wat onder deze term bij de politie wordt verstaan.
Misdrijven m.b.t. Bouwstoffen in de buurt Verspreide huizen bosgebied Laag Soeren (Laag-Soeren) sinds januari 2012
Misdrijven m.b.t. Bouwstoffen in
Misdrijven m.b.t. Bouwstoffen in de buurt Verspreide huizen bosgebied Laag Soeren (Laag-Soeren) in de afgelopen maanden
Tot en met May in andere jaren
Misdrijf per categorie in de buurt Verspreide huizen bosgebied Laag Soeren (Laag-Soeren) in
Navigeer verder:
HyperlokaalBuurt Verspreide huizen bosgebied Laag Soeren (Laag-Soeren)Wijk DierenPlaatsen in deze gemeente De Steeg Dieren Ellecom Laag-Soeren Rheden Spankeren Velp
Terug naarCrime gemeente RhedenCrime regio ArnhemCrime provincie GelderlandCrime Nederland
Wat wordt verstaan onder 'Misdrijven m.b.t. Bouwstoffen'?
M018 BOUW- EN SLOOPAFVAL
Alle overtredingen aangaande het slopen, bewerken en afvoeren van bouw- en sloopafval buiten inrichtingen, met uitzondering van asbest. (geldt zowel voor gebouwen als infrastructurele werken)M041 BOUWSTOFFEN OP OF IN DE BODEM
Alle handelingen in strijd met het bouwstoffenbesluitM042 BOUWSTOFFEN IN OPPERVLAKTEWATER
Alle handelingen in strijd met het bouwstoffenbesluitGemeenten in de regio Arnhem:
- Arnhem Lingewaard Overbetuwe Rheden Rozendaal
Regio's in de provincie Gelderland:
- Achterhoek Apeldoorn Arnhem De Vallei Liemers Nijmegen Noord-Veluwe Rivierenland Zutphen
Tijdlijn


