Langeweg 3A, Nieuw- en Sint Joosland
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Langeweg 3A, 4339NA Nieuw- en Sint Joosland.
Informatie over het pand met adres Langeweg 3A in Nieuw- en Sint Joosland
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Langeweg 3A, 4339NA Nieuw- en Sint Joosland in de buurt Verspr.h. Nieuw- en Sint Joosland, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.| Kadastrale informatie Langeweg 3A, 4339NA Nieuw- en Sint Joosland: | |
| Adres: | Langeweg 3A |
| Oppervlakte: | 120 m2 |
| Gebruiksdoel: | Logiesfunctie,woonfunctie |
| Bouwjaar: | 2007 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 687010000018362 |
| Postcode: | ► 4339 NA |
| Plaats: | ► Nieuw- en Sint Joosland |
| Gemeente: | ► Gemeente Middelburg |
| Gekoppeld perceel aan Langeweg 3A, Nieuw- en Sint Joosland: | |
| Perceelnaam: | MDB01 V 1421 (aanduiding Middelburg V 1421) |
| Grootte: | 8545 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Langeweg 3A, Nieuw- en Sint Joosland: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Nieuw- en St.Joosland, Vlackeweg' is op 33 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Arnemuiden' is op 1.354 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'De Vosseburch' (Openbaar) is op 1.064 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Calvijn College voor Reformatorisch Atheneum Havo Mavo Vbo Lwoo' (Reformatorisch) is op 2.986 meter afstand |
| Energielabel Langeweg 3A, Nieuw- en Sint Joosland: | |
| Type label: | Voorlopig energielabel |
| Label: | Energielabel A |
| Details: | Het voorlopig energielabel is vastgesteld op basis van het uitgangspunt van een vrijstaande woning uit 2007. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 4339
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Langeweg 3A, Nieuw- en Sint Joosland: | |
| Bestemmingsplan: | Buitengebied | NL.IMRO.0687.BPBGM-VG99 |
| Overheid: | Middelburg |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 28-09-2009 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Laurens Stommespad 8 Middelburg) - Regels - Toelichting |
| Algemene informatie over de postcode 4339NA: | |
| Straat: | Langeweg |
| Huisnummers: | 1, 1A, 3, 3A, 3B, 5, 7, 15 |
| Postcode: | ► 4339 NA |
| Plaats: | ► Nieuw- en Sint Joosland |
| Gemeente: | ► Gemeente Middelburg |
| Buurt: | ► Buurt Verspr.h. Nieuw- en Sint Joosland |
| Wijk: | ► Wijk Nieuw- en Sint Joosland |
| Regio: | ► Regio Walcheren |
| Provincie: | ► Provincie Zeeland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 670.000 |
| Netnummer: | 0118 |
| Zelfde straat: | ► 4339 NB ► 4339 PA |
Plaatsen in de gemeente Middelburg:
Gemeenten in de regio Walcheren:
- Middelburg Veere Vlissingen



