Hogestraat 6, Dinxperlo
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Hogestraat 6, 7091CD Dinxperlo.
Informatie over het pand met adres Hogestraat 6 in Dinxperlo
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Hogestraat 6, 7091CD Dinxperlo in de buurt Dinxperlo Centrum/Oost, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.| Kadastrale informatie Hogestraat 6, 7091CD Dinxperlo: | |
| Adres: | Hogestraat 6 |
| Oppervlakte: | 256 m2 |
| Gebruiksdoel: | Winkelfunctie |
| Bouwjaar: | 2002 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 197010000033943 |
| Postcode: | ► 7091 CD |
| Plaats: | ► Dinxperlo |
| Gemeente: | ► Gemeente Aalten |
Bedrijven geregistreerd op dit adres
| Gekoppelde percelen aan Hogestraat 6, Dinxperlo: | |
| Perceelnaam: | DPL00 A 3755 (aanduiding Dinxperlo A 3755) |
| Grootte: | 807 m2 |
| Perceelnaam: | DPL00 A 4322 (aanduiding Dinxperlo A 4322) |
| Grootte: | 660 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Hogestraat 6, Dinxperlo: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Dinxperlo, Willem van Oranjeplein' is op 114 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Varsseveld' is op 8.485 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'Rooms Katholieke Basisschool Sint Liborius' (Rooms-Katholiek) is op 256 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Christelijk College Schaersvoorde voor Atheneum Havo Mavo Vbo Lwoo' (Protestants-Christelijk) is op 740 meter afstand |
Te koop staande huizen in de postcode 7091
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Hogestraat 6, Dinxperlo: | |
| Bestemmingsplan: | Parapluplan gemeente Aalten | NL.IMRO.0197.BP00094-VG01 |
| Overheid: | Gemeente Aalten |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 18-09-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Kern Dinxperlo 2012 | NL.IMRO.0197.BP00043-OH01 |
| Overheid: | Gemeente Aalten |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 26-02-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Kern Dinxperlo 2012, uitwerking Veldmate) - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichting |
| Bestemmingsplan: | Regionale structuurvisie Achterhoek 2012 | NL.IMRO.0197.SV00001-VG01 |
| Overheid: | Gemeente Aalten |
| Status: | Geheel in werking per 22-05-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Algemene informatie over de postcode 7091CD: | |
| Straat: | Hogestraat |
| Huisnummers: | 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 32A |
| Postcode: | ► 7091 CD |
| Plaats: | ► Dinxperlo |
| Gemeente: | ► Gemeente Aalten |
| Buurt: | ► Buurt Dinxperlo Centrum/Oost |
| Wijk: | ► Wijk Dinxperlo |
| Regio: | ► Regio Achterhoek |
| Provincie: | ► Provincie Gelderland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 254.545 |
| Netnummer: | 0315 |
| Zelfde straat: | ► 7091 CA ► 7091 CB ► 7091 CC ► 7091 CE |
Plaatsen in de gemeente Aalten:
- Aalten Bredevoort De Heurne Dinxperlo
Gemeenten in de regio Achterhoek:
- Aalten Berkelland Bronckhorst Doetinchem Oost Gelre Oude IJsselstreek Winterswijk
Regio's in de provincie Gelderland:
- Achterhoek Apeldoorn Arnhem De Vallei Liemers Nijmegen Noord-Veluwe Rivierenland Zutphen