Hogestraat 20, Dinxperlo
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Hogestraat 20, 7091CD Dinxperlo.
Informatie over het pand met adres Hogestraat 20 in Dinxperlo
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Hogestraat 20, 7091CD Dinxperlo in de buurt Dinxperlo Centrum/Oost, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.Deze woning stond te huur voor € 875 /mnd
Te huur: 7 september 2022Verhuurd
Kenmerken

Prijshistorie
| Kadastrale informatie Hogestraat 20, 7091CD Dinxperlo: | |
| Adres: | Hogestraat 20 |
| Oppervlakte: | 82 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 2002 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 197010000033340 |
| Postcode: | ► 7091 CD |
| Plaats: | ► Dinxperlo |
| Gemeente: | ► Gemeente Aalten |
| WOZ-waarde Hogestraat 20, Dinxperlo: | |
| Peildatum 2025: | € 260.000 |
| Peildatum 2024: | € 244.000 |
| Peildatum 2023: | € 250.000 |
| Peildatum 2022: | € 235.000 |
| Peildatum 2021: | € 206.000 |
| Peildatum 2020: | € 190.000 |
| Peildatum 2019: | € 173.000 |
| Peildatum 2018: | € 162.000 |
| Peildatum 2017: | € 167.000 |
| Peildatum 2016: | € 165.000 |
| Peildatum 2015: | € 160.000 |
| Peildatum 2014: | € 161.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 7091 CD is € 254.545 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppelde percelen aan Hogestraat 20, Dinxperlo: | |
| Perceelnaam: | DPL00 A 5000 (aanduiding Dinxperlo A 5000) |
| Grootte: | 220 m2 |
| Perceelnaam: | DPL00 A 3755 (aanduiding Dinxperlo A 3755) |
| Grootte: | 807 m2 |
| Perceelnaam: | DPL00 A 4322 (aanduiding Dinxperlo A 4322) |
| Grootte: | 660 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Hogestraat 20, Dinxperlo: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Dinxperlo, Willem van Oranjeplein' is op 98 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Varsseveld' is op 8.467 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'Rooms Katholieke Basisschool Sint Liborius' (Rooms-Katholiek) is op 242 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Christelijk College Schaersvoorde voor Atheneum Havo Mavo Vbo Lwoo' (Protestants-Christelijk) is op 747 meter afstand |
| Energielabel Hogestraat 20, Dinxperlo: | |
| Type label: | Voorlopig energielabel |
| Label: | Energielabel B |
| Details: | Het voorlopig energielabel is vastgesteld op basis van het uitgangspunt van een appartement uit 2002. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 7091
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Hogestraat 20, Dinxperlo: | |
| Bestemmingsplan: | Parapluplan gemeente Aalten | NL.IMRO.0197.BP00094-VG01 |
| Overheid: | Gemeente Aalten |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 18-09-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Kern Dinxperlo 2012 | NL.IMRO.0197.BP00043-OH01 |
| Overheid: | Gemeente Aalten |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 26-02-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Kern Dinxperlo 2012, uitwerking Veldmate) - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichting |
| Bestemmingsplan: | Regionale structuurvisie Achterhoek 2012 | NL.IMRO.0197.SV00001-VG01 |
| Overheid: | Gemeente Aalten |
| Status: | Geheel in werking per 22-05-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Algemene informatie over de postcode 7091CD: | |
| Straat: | Hogestraat |
| Huisnummers: | 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 32A |
| Postcode: | ► 7091 CD |
| Plaats: | ► Dinxperlo |
| Gemeente: | ► Gemeente Aalten |
| Buurt: | ► Buurt Dinxperlo Centrum/Oost |
| Wijk: | ► Wijk Dinxperlo |
| Regio: | ► Regio Achterhoek |
| Provincie: | ► Provincie Gelderland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 254.545 |
| Netnummer: | 0315 |
Plaatsen in de gemeente Aalten:
- Aalten Bredevoort De Heurne Dinxperlo
Gemeenten in de regio Achterhoek:
- Aalten Berkelland Bronckhorst Doetinchem Oost Gelre Oude IJsselstreek Winterswijk
Regio's in de provincie Gelderland:
- Achterhoek Apeldoorn Arnhem De Vallei Liemers Nijmegen Noord-Veluwe Rivierenland Zutphen





































































