Hogestraat 12, Dinxperlo
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Hogestraat 12, 7091CD Dinxperlo.
Informatie over het pand met adres Hogestraat 12 in Dinxperlo
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Hogestraat 12, 7091CD Dinxperlo in de buurt Dinxperlo Centrum/Oost, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.Deze woning stond te koop voor € 225.000 k.k.
Te koop: 13 april 2024Verkocht
Kenmerken
Foto’s
Prijshistorie
| Kadastrale informatie Hogestraat 12, 7091CD Dinxperlo: | |
| Adres: | Hogestraat 12 |
| Oppervlakte: | 60 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 2002 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 197010000033336 |
| Postcode: | ► 7091 CD |
| Plaats: | ► Dinxperlo |
| Gemeente: | ► Gemeente Aalten |
| WOZ-waarde Hogestraat 12, Dinxperlo: | |
| Peildatum 2025: | € 230.000 |
| Peildatum 2024: | € 210.000 |
| Peildatum 2023: | € 229.000 |
| Peildatum 2022: | € 215.000 |
| Peildatum 2021: | € 185.000 |
| Peildatum 2020: | € 156.000 |
| Peildatum 2019: | € 149.000 |
| Peildatum 2018: | € 135.000 |
| Peildatum 2017: | € 140.000 |
| Peildatum 2016: | € 136.000 |
| Peildatum 2015: | € 125.000 |
| Peildatum 2014: | € 133.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 7091 CD is € 254.545 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppelde percelen aan Hogestraat 12, Dinxperlo: | |
| Perceelnaam: | DPL00 A 3755 (aanduiding Dinxperlo A 3755) |
| Grootte: | 807 m2 |
| Perceelnaam: | DPL00 A 4322 (aanduiding Dinxperlo A 4322) |
| Grootte: | 660 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Hogestraat 12, Dinxperlo: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Dinxperlo, Willem van Oranjeplein' is op 103 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Varsseveld' is op 8.474 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'Rooms Katholieke Basisschool Sint Liborius' (Rooms-Katholiek) is op 249 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Christelijk College Schaersvoorde voor Atheneum Havo Mavo Vbo Lwoo' (Protestants-Christelijk) is op 743 meter afstand |
| Energielabel Hogestraat 12, Dinxperlo: | |
| Type label: | Voorlopig energielabel |
| Label: | Energielabel B |
| Details: | Het voorlopig energielabel is vastgesteld op basis van het uitgangspunt van een appartement uit 2002. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 7091
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Hogestraat 12, Dinxperlo: | |
| Bestemmingsplan: | Parapluplan gemeente Aalten | NL.IMRO.0197.BP00094-VG01 |
| Overheid: | Gemeente Aalten |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 18-09-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Kern Dinxperlo 2012 | NL.IMRO.0197.BP00043-OH01 |
| Overheid: | Gemeente Aalten |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 26-02-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Kern Dinxperlo 2012, uitwerking Veldmate) - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichting |
| Bestemmingsplan: | Regionale structuurvisie Achterhoek 2012 | NL.IMRO.0197.SV00001-VG01 |
| Overheid: | Gemeente Aalten |
| Status: | Geheel in werking per 22-05-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Algemene informatie over de postcode 7091CD: | |
| Straat: | Hogestraat |
| Huisnummers: | 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 32A |
| Postcode: | ► 7091 CD |
| Plaats: | ► Dinxperlo |
| Gemeente: | ► Gemeente Aalten |
| Buurt: | ► Buurt Dinxperlo Centrum/Oost |
| Wijk: | ► Wijk Dinxperlo |
| Regio: | ► Regio Achterhoek |
| Provincie: | ► Provincie Gelderland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 254.545 |
| Netnummer: | 0315 |
Plaatsen in de gemeente Aalten:
- Aalten Bredevoort De Heurne Dinxperlo
Gemeenten in de regio Achterhoek:
- Aalten Berkelland Bronckhorst Doetinchem Oost Gelre Oude IJsselstreek Winterswijk
Regio's in de provincie Gelderland:
- Achterhoek Apeldoorn Arnhem De Vallei Liemers Nijmegen Noord-Veluwe Rivierenland Zutphen















































