Circus-huwelijk te Maastricht, José Mullens werd de vrouw van Henry Strassburger. (1952) (Maastricht)
Oude foto of video van een werk van Fotocollectie Anefo uit de collectie van Beeldbank Nationaal Archief over Maastricht (1952).
Plaatsen in deze gemeente MaastrichtTerug naar112 gemeente Maastricht112 regio Maastricht112 provincie Limburg112 Nederland
Cultureel item
| Naam: | |
| Provider: | |
| Collectie: | |
| Bron: | Ga naar bron |
Plaatsgegevens
| Plaats: | Maastricht |
| Gemeente: | Gemeente Maastricht |
| Regio: | Regio Maastricht |
| Provincie: | Provincie Limburg |
Foto over Maastricht
(1952)
Andere items met dezelfde titel (totaal 5):
Navigeer verder:
Plaatsen in deze gemeente MaastrichtTerug naarCultuur gemeente MaastrichtCultuur regio MaastrichtCultuur provincie LimburgCultuur Nederland
Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van Europeana. Europeana is ontstaan in 2005, met de bedoeling een virtuele Europese bibliotheek te creëren om Europa's cultureel en wetenschappelijk erfgoed voor iedereen toegankelijk te maken. Door middel van slimme zoekopdrachten probeert Drimble relevante informatie hieruit te halen. We kunnen echter niet garanderen dat alle informatie ook daadwerkelijk betrekking heeft op de plaats, gemeente of regio. Daarvoor is de data in sommige gevallen helaas nog ontoereikend.
Tijdlijn