Welke WOZ-waarde is bekend voor Helbeek 173?
De laatst bekende WOZ-waarde van Helbeek 173 is EUR 334.000 met peildatum 1 januari 2025. Dat is 12,8% hoger dan de vorige bekende WOZ-waarde. De gemiddelde WOZ-waarde in deze postcode is EUR 271.077.
Prijsmutaties & historische listings — bekijk vraagprijsaanpassingen, eerdere makelaars en oude listings met Drimble Plus.
| Kadastrale informatie Helbeek 173, 5911CW Venlo: | |
| Adres: | Helbeek 173 |
| Oppervlakte: | 141 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1938 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 983010000029686 |
| Postcode: | ► 5911 CW |
| Plaats: | ► Venlo |
| Gemeente: | ► Gemeente Venlo |
| WOZ-waarde Helbeek 173, Venlo: | |
| Peildatum 2025: | € 334.000 |
| Peildatum 2024: | € 296.000 |
| Peildatum 2023: | € 270.000 |
| Peildatum 2022: | € 288.000 |
| Peildatum 2021: | € 241.000 |
| Peildatum 2020: | € 260.000 |
| Peildatum 2019: | € 239.000 |
| Peildatum 2018: | € 226.000 |
| Peildatum 2017: | € 174.000 |
| Peildatum 2016: | € 171.000 |
| Peildatum 2015: | € 161.000 |
| Peildatum 2014: | € 153.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 5911 CW is € 271.077 | |
| Gekoppeld perceel aan Helbeek 173, Venlo: | |
| Perceelnaam: | VLO00 A 2000 (aanduiding Venlo A 2000) |
| Grootte: | 165 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Helbeek 173, Venlo: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Venlo, Bisschop Schrijnenstraat' is op 284 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Venlo' is op 1.252 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'Rudolf Steiner Educare' (Antroposofisch) is op 317 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Valuascollege Lyc Ath Havo Mavo Vbo Lwoo' (Samenwerking RK, Alg. Bijz.) is op 245 meter afstand |
| Energielabel Helbeek 173, Venlo: | |
| Type label: | Geregistreerd energielabel |
| Label: | Energielabel D |
| Opnamedatum: | 11-11-2022 |
| Registratiedatum: | 11-11-2022 |
| Voorlopig: | Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel F op basis van het uitgangspunt van een tussenwoning uit 1938. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Antwoorden op basis van de beschikbare gegevens voor Helbeek 173, 5911CW Venlo.
De laatst bekende WOZ-waarde van Helbeek 173 is EUR 334.000 met peildatum 1 januari 2025. Dat is 12,8% hoger dan de vorige bekende WOZ-waarde. De gemiddelde WOZ-waarde in deze postcode is EUR 271.077.
Voor dit adres is een vraagprijs van EUR 304.500 bekend, aangeboden sinds 8-12-2022. De vraagprijs is een actuele marktindicatie, maar geen definitieve verkoopwaarde. Ter vergelijking: de laatst bekende WOZ-waarde is EUR 334.000.
Voor dit adres is verkoopinformatie bekend: de woning is verkocht op 5-6-2023. De bekende prijsinformatie is EUR 304.500. De vermelde makelaar is Uiting Makelaars.
Bezwaar tegen de WOZ-waarde loopt via de gemeente Venlo. Controleer de WOZ-beschikking en dien bezwaar normaal gesproken binnen zes weken na dagtekening van de beschikking in. Voor dit adres is de laatst bekende WOZ-waarde EUR 334.000 met peildatum 1 januari 2025.
Voor Helbeek 173 is energielabel D bekend. Dit is een geregistreerd energielabel.
Voor dit adres is bestemmingsplan "Paraplubestemmingsplan reguleren onbenutte plancapaciteit wonen" bekend van Gemeente Venlo, met status in voorbereiding per 30-4-2019. Controleer het plan zelf voor de exacte regels en beperkingen.
Het adres ligt in de buurt Binnenstad-Noord, in de wijk Venlo-Centrum, Venlo. Bekende voorzieningen in de omgeving: Het dichtstbijzijnd busstation 'Venlo, Bisschop Schrijnenstraat' is op 284 meter afstand; Het dichtstbijzijnd treinstation 'Venlo' is op 1.252 meter afstand.
| Vigerende bestemmingsplannen voor Helbeek 173, Venlo: | |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan reguleren onbenutte plancapaciteit wonen | NL.IMRO.0983.BP201901CAPWONEN-VO01 |
| Overheid: | Gemeente Venlo |
| Status: | In voorbereiding per 30-04-2019 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan kamerwoning | NL.IMRO.0983.BP201902KAMERBEW-VO01 |
| Overheid: | Gemeente Venlo |
| Status: | In voorbereiding per 30-04-2019 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Regionale Structuurvisie Wonen Noord-Limburg | NL.IMRO.0983.SV201602WONEN-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Venlo |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 04-03-2016 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Bijlage (bd) - Beleidsdocument - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Centrum Venlo | NL.IMRO.0983.BP201227CENTRVENLO-VA02 |
| Overheid: | Gemeente Venlo |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 26-11-2014 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichting - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Venlo | NL.IMRO.0983.SV2014VENLO-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Venlo |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 25-06-2014 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Bijlage - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Venlo Centrum | NL.IMRO.0983.BP201227CENTRVENLO-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Venlo |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 26-06-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichting - Externe verwijzing |
| Algemene informatie over de postcode 5911CW: | |
| Straat: | Helbeek |
| Huisnummers: | 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65A, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93A, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109A, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175 |
| Postcode: | ► 5911 CW |
| Plaats: | ► Venlo |
| Gemeente: | ► Gemeente Venlo |
| Buurt: | ► Buurt Binnenstad-Noord |
| Wijk: | ► Wijk Venlo-Centrum |
| Regio: | ► Regio Venlo |
| Provincie: | ► Provincie Limburg |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 271.077 |
| Netnummer: | 077 |
Ontvan elke ochtend het belangrijkste nieuws uit jouw regio en heel Nederland. Gratis en dagelijks in je inbox.
Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring. Je kunt je altijd uitschrijven.
Slim investeren in de toekomst van AI?
Ontdek de mogelijkheden van AI-gedreven beleggingen. Tot 9,5% rente op obligaties. Beperkt aanbod