Welke WOZ-waarde is bekend voor Helbeek 131?
De laatst bekende WOZ-waarde van Helbeek 131 is EUR 397.000 met peildatum 1 januari 2025. Dat is 12,5% hoger dan de vorige bekende WOZ-waarde. De gemiddelde WOZ-waarde in deze postcode is EUR 271.077.
| Kadastrale informatie Helbeek 131, 5911CW Venlo: | |
| Adres: | Helbeek 131 |
| Oppervlakte: | 139 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1955 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 983010000030669 |
| Postcode: | ► 5911 CW |
| Plaats: | ► Venlo |
| Gemeente: | ► Gemeente Venlo |
| WOZ-waarde Helbeek 131, Venlo: | |
| Peildatum 2025: | € 397.000 |
| Peildatum 2024: | € 353.000 |
| Peildatum 2023: | € 321.000 |
| Peildatum 2022: | € 303.000 |
| Peildatum 2021: | € 254.000 |
| Peildatum 2020: | € 246.000 |
| Peildatum 2019: | € 224.000 |
| Peildatum 2018: | € 221.000 |
| Peildatum 2017: | € 185.000 |
| Peildatum 2016: | € 181.000 |
| Peildatum 2015: | € 170.000 |
| Peildatum 2014: | € 190.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 5911 CW is € 271.077 | |
| Gekoppeld perceel aan Helbeek 131, Venlo: | |
| Perceelnaam: | VLO00 A 3125 (aanduiding Venlo A 3125) |
| Grootte: | 273 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Helbeek 131, Venlo: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Venlo, Hogeweg' is op 275 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Venlo' is op 1.129 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'St Martinus Basisschool' (Rooms-Katholiek) is op 423 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Valuascollege Lyc Ath Havo Mavo Vbo Lwoo' (Samenwerking RK, Alg. Bijz.) is op 149 meter afstand |
| Energielabel Helbeek 131, Venlo: | |
| Type label: | Geregistreerd energielabel |
| Label: | Energielabel E |
| Opnamedatum: | 12-12-2018 |
| Registratiedatum: | 12-12-2018 |
| Voorlopig: | Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel F op basis van het uitgangspunt van een hoekwoning uit 1955. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Antwoorden op basis van de beschikbare gegevens voor Helbeek 131, 5911CW Venlo.
De laatst bekende WOZ-waarde van Helbeek 131 is EUR 397.000 met peildatum 1 januari 2025. Dat is 12,5% hoger dan de vorige bekende WOZ-waarde. De gemiddelde WOZ-waarde in deze postcode is EUR 271.077.
Er is geen actuele vraagprijs beschikbaar. De laatst bekende WOZ-waarde is EUR 397.000 met peildatum 1 januari 2025; die waarde kan als grove indicatie worden gebruikt, maar is niet hetzelfde als een actuele marktwaarde.
Voor dit adres is verkoopinformatie bekend: de woning is verkocht op 2-11-2018. De vermelde makelaar is Hauzer & Partners Makelaardij.
Bezwaar tegen de WOZ-waarde loopt via de gemeente Venlo. Controleer de WOZ-beschikking en dien bezwaar normaal gesproken binnen zes weken na dagtekening van de beschikking in. Voor dit adres is de laatst bekende WOZ-waarde EUR 397.000 met peildatum 1 januari 2025.
Voor Helbeek 131 is energielabel E bekend. Dit is een geregistreerd energielabel.
Voor dit adres is bestemmingsplan "Paraplubestemmingsplan reguleren onbenutte plancapaciteit wonen" bekend van Gemeente Venlo, met status in voorbereiding per 30-4-2019. Controleer het plan zelf voor de exacte regels en beperkingen.
Het adres ligt in de buurt Binnenstad-Noord, in de wijk Venlo-Centrum, Venlo. Bekende voorzieningen in de omgeving: Het dichtstbijzijnd busstation 'Venlo, Hogeweg' is op 275 meter afstand; Het dichtstbijzijnd treinstation 'Venlo' is op 1.129 meter afstand.
| Vigerende bestemmingsplannen voor Helbeek 131, Venlo: | |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan reguleren onbenutte plancapaciteit wonen | NL.IMRO.0983.BP201901CAPWONEN-VO01 |
| Overheid: | Gemeente Venlo |
| Status: | In voorbereiding per 30-04-2019 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan kamerwoning | NL.IMRO.0983.BP201902KAMERBEW-VO01 |
| Overheid: | Gemeente Venlo |
| Status: | In voorbereiding per 30-04-2019 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Regionale Structuurvisie Wonen Noord-Limburg | NL.IMRO.0983.SV201602WONEN-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Venlo |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 04-03-2016 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Bijlage (bd) - Beleidsdocument - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Centrum Venlo | NL.IMRO.0983.BP201227CENTRVENLO-VA02 |
| Overheid: | Gemeente Venlo |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 26-11-2014 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichting - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Venlo | NL.IMRO.0983.SV2014VENLO-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Venlo |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 25-06-2014 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Bijlage - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Venlo Centrum | NL.IMRO.0983.BP201227CENTRVENLO-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Venlo |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 26-06-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichting - Externe verwijzing |
| Algemene informatie over de postcode 5911CW: | |
| Straat: | Helbeek |
| Huisnummers: | 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65A, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93A, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109A, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175 |
| Postcode: | ► 5911 CW |
| Plaats: | ► Venlo |
| Gemeente: | ► Gemeente Venlo |
| Buurt: | ► Buurt Binnenstad-Noord |
| Wijk: | ► Wijk Venlo-Centrum |
| Regio: | ► Regio Venlo |
| Provincie: | ► Provincie Limburg |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 271.077 |
| Netnummer: | 077 |
Ontvan elke ochtend het belangrijkste nieuws uit jouw regio en heel Nederland. Gratis en dagelijks in je inbox.
Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring. Je kunt je altijd uitschrijven.
Slim investeren in de toekomst van AI?
Ontdek de mogelijkheden van AI-gedreven beleggingen. Tot 9,5% rente op obligaties. Beperkt aanbod