Hofland 8A, Mijdrecht
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Hofland 8A, 3641GE Mijdrecht.
Informatie over het pand met adres Hofland 8A in Mijdrecht
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Hofland 8A, 3641GE Mijdrecht in de buurt Mijdrecht Dorp, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.Deze woning is te koop voor € 430.000 k.k.
Te koop sinds 29 juli 2025Beschikbaar
Kenmerken

Foto’s
Prijshistorie
| Kadastrale informatie Hofland 8A, 3641GE Mijdrecht: | |
| Adres: | Hofland 8A |
| Oppervlakte: | 69 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 2016 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 736010000104807 |
| Postcode: | ► 3641 GE |
| Plaats: | ► Mijdrecht |
| Gemeente: | ► Gemeente De Ronde Venen |
Bedrijven geregistreerd op dit adres
| WOZ-waarde Hofland 8A, Mijdrecht: | |
| Peildatum 2025: | € 401.000 |
| Peildatum 2024: | € 358.000 |
| Peildatum 2023: | € 334.000 |
| Peildatum 2022: | € 355.000 |
| Peildatum 2021: | € 302.000 |
| Peildatum 2020: | € 266.000 |
| Peildatum 2019: | € 265.000 |
| Peildatum 2018: | € 217.000 |
| Peildatum 2017: | € 217.000 |
| Peildatum 2016: | € 214.000 |
| Peildatum 2015: | € 97.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 3641 GE is € 364.655 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppelde percelen aan Hofland 8A, Mijdrecht: | |
| Perceelnaam: | MDT01 A 4519 (aanduiding Mijdrecht A 4519) |
| Grootte: | 191 m2 |
| Perceelnaam: | MDT01 A 4515 (aanduiding Mijdrecht A 4515) |
| Grootte: | 240 m2 |
| Perceelnaam: | MDT01 A 4517 (aanduiding Mijdrecht A 4517) |
| Grootte: | 150 m2 |
| Perceelnaam: | MDT01 A 4516 (aanduiding Mijdrecht A 4516) |
| Grootte: | 320 m2 |
| Perceelnaam: | MDT01 A 6824 (aanduiding Mijdrecht A 6824) |
| Grootte: | 54 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Hofland 8A, Mijdrecht: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Mijdrecht, Gemeentehuis' is op 327 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Nieuwveen' is op 7.610 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'Rooms Katholieke Basisschool Hofland' (Rooms-Katholiek) is op 477 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Veenlanden College PC SGM v Mavo Havo Atheneum' (Samenwerking PC, RK) is op 644 meter afstand |
| Energielabel Hofland 8A, Mijdrecht: | |
| Type label: | Geregistreerd energielabel |
| Label: | Energielabel A |
| Opnamedatum: | 06-11-2020 |
| Registratiedatum: | 06-11-2020 |
| Voorlopig: | Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel A op basis van het uitgangspunt van een appartement uit 2016. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 3641
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Hofland 8A, Mijdrecht: | |
| Bestemmingsplan: | Parapluplan Parkeren | NL.IMRO.0736.BP019parkeren-va01 |
| Overheid: | Gemeente De Ronde Venen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 28-06-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Parapluplan Parkeren | NL.IMRO.0736.BP019parkeren-ow01 |
| Overheid: | Gemeente De Ronde Venen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 16-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Kom Mijdrecht | NL.IMRO.0736.BP005kommijdrecht-va01 |
| Overheid: | Gemeente De Ronde Venen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 27-06-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichting |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie De Ronde Venen 2030 | NL.IMRO.0736.SV001DRV203-VA01 |
| Overheid: | Gemeente De Ronde Venen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 17-10-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie (11) - Plantekst (Plantekst bij) |
| Bestemmingsplan: | Kom Mijdrecht | NL.IMRO.0736.BP005kommijdrecht-oh01 |
| Overheid: | Gemeente De Ronde Venen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 27-09-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Molenhof Mijdrecht) - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichting |
| Algemene informatie over de postcode 3641GE: | |
| Straat: | Hofland |
| Huisnummers: | 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 4, 4A, 6, 6A, 8, 8A, 8B, 10, 10A, 10B, 12, 12A, 12B, 14, 14A, 14B, 16, 16A, 20, 22, 24, 24A, 26, 26A, 28, 28A, 42, 44, 46 |
| Postcode: | ► 3641 GE |
| Plaats: | ► Mijdrecht |
| Gemeente: | ► Gemeente De Ronde Venen |
| Buurt: | ► Buurt Mijdrecht Dorp |
| Wijk: | ► Wijk Mijdrecht |
| Regio: | ► Regio Vechtstreek |
| Provincie: | ► Provincie Utrecht |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 364.655 |
| Netnummer: | 0297 |
Plaatsen in de gemeente De Ronde Venen:
- Abcoude Amstelhoek Baambrugge De Hoef Mijdrecht Vinkeveen Waverveen Wilnis
Gemeenten in de regio Vechtstreek:
Regio's in de provincie Utrecht:
- Amersfoort Heuvelrug Lekstroom Utrecht Stad Vechtstreek Woerden