Hofland 8, Mijdrecht
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Hofland 8, 3641GE Mijdrecht.
Informatie over het pand met adres Hofland 8 in Mijdrecht
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Hofland 8, 3641GE Mijdrecht in de buurt Mijdrecht Dorp, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.| Kadastrale informatie Hofland 8, 3641GE Mijdrecht: | |
| Adres: | Hofland 8 |
| Oppervlakte: | 69 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 2016 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 736010000104805 |
| Postcode: | ► 3641 GE |
| Plaats: | ► Mijdrecht |
| Gemeente: | ► Gemeente De Ronde Venen |
Bedrijven geregistreerd op dit adres
| WOZ-waarde Hofland 8, Mijdrecht: | |
| Peildatum 2025: | € 404.000 |
| Peildatum 2024: | € 365.000 |
| Peildatum 2023: | € 341.000 |
| Peildatum 2022: | € 362.000 |
| Peildatum 2021: | € 309.000 |
| Peildatum 2020: | € 271.000 |
| Peildatum 2019: | € 265.000 |
| Peildatum 2018: | € 206.000 |
| Peildatum 2017: | € 191.000 |
| Peildatum 2016: | € 190.000 |
| Peildatum 2015: | € 83.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 3641 GE is € 364.655 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppelde percelen aan Hofland 8, Mijdrecht: | |
| Perceelnaam: | MDT01 A 4516 (aanduiding Mijdrecht A 4516) |
| Grootte: | 320 m2 |
| Perceelnaam: | MDT01 A 4517 (aanduiding Mijdrecht A 4517) |
| Grootte: | 150 m2 |
| Perceelnaam: | MDT01 A 4519 (aanduiding Mijdrecht A 4519) |
| Grootte: | 191 m2 |
| Perceelnaam: | MDT01 A 4515 (aanduiding Mijdrecht A 4515) |
| Grootte: | 240 m2 |
| Perceelnaam: | MDT01 A 6824 (aanduiding Mijdrecht A 6824) |
| Grootte: | 54 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Hofland 8, Mijdrecht: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Mijdrecht, Gemeentehuis' is op 328 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Nieuwveen' is op 7.607 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'Rooms Katholieke Basisschool Hofland' (Rooms-Katholiek) is op 474 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Veenlanden College PC SGM v Mavo Havo Atheneum' (Samenwerking PC, RK) is op 641 meter afstand |
| Energielabel Hofland 8, Mijdrecht: | |
| Type label: | Geregistreerd energielabel |
| Label: | Energielabel A |
| Opnamedatum: | 13-08-2017 |
| Registratiedatum: | 13-08-2017 |
| Voorlopig: | Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel A op basis van het uitgangspunt van een appartement uit 2016. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 3641
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Hofland 8, Mijdrecht: | |
| Bestemmingsplan: | Parapluplan Parkeren | NL.IMRO.0736.BP019parkeren-va01 |
| Overheid: | Gemeente De Ronde Venen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 28-06-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Parapluplan Parkeren | NL.IMRO.0736.BP019parkeren-ow01 |
| Overheid: | Gemeente De Ronde Venen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 16-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Kom Mijdrecht | NL.IMRO.0736.BP005kommijdrecht-va01 |
| Overheid: | Gemeente De Ronde Venen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 27-06-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichting |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie De Ronde Venen 2030 | NL.IMRO.0736.SV001DRV203-VA01 |
| Overheid: | Gemeente De Ronde Venen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 17-10-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie (11) - Plantekst (Plantekst bij) |
| Bestemmingsplan: | Kom Mijdrecht | NL.IMRO.0736.BP005kommijdrecht-oh01 |
| Overheid: | Gemeente De Ronde Venen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 27-09-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Molenhof Mijdrecht) - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichting |
| Algemene informatie over de postcode 3641GE: | |
| Straat: | Hofland |
| Huisnummers: | 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 4, 4A, 6, 6A, 8, 8A, 8B, 10, 10A, 10B, 12, 12A, 12B, 14, 14A, 14B, 16, 16A, 20, 22, 24, 24A, 26, 26A, 28, 28A, 42, 44, 46 |
| Postcode: | ► 3641 GE |
| Plaats: | ► Mijdrecht |
| Gemeente: | ► Gemeente De Ronde Venen |
| Buurt: | ► Buurt Mijdrecht Dorp |
| Wijk: | ► Wijk Mijdrecht |
| Regio: | ► Regio Vechtstreek |
| Provincie: | ► Provincie Utrecht |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 364.655 |
| Netnummer: | 0297 |
Plaatsen in de gemeente De Ronde Venen:
- Abcoude Amstelhoek Baambrugge De Hoef Mijdrecht Vinkeveen Waverveen Wilnis
Gemeenten in de regio Vechtstreek:
Regio's in de provincie Utrecht:
- Amersfoort Heuvelrug Lekstroom Utrecht Stad Vechtstreek Woerden