Lanen 84, Harlingen
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Lanen 84, 8861CG Harlingen.
Informatie over het pand met adres Lanen 84 in Harlingen
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Lanen 84, 8861CG Harlingen in de buurt Binnenstad, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.| Kadastrale informatie Lanen 84, 8861CG Harlingen: | |
| Adres: | Lanen 84 |
| Oppervlakte: | 152 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1895 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 72010000298394 |
| Postcode: | ► 8861 CG |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| WOZ-waarde Lanen 84, Harlingen: | |
| Peildatum 2025: | € 305.000 |
| Peildatum 2024: | € 281.000 |
| Peildatum 2023: | € 266.000 |
| Peildatum 2022: | € 251.000 |
| Peildatum 2021: | € 219.000 |
| Peildatum 2020: | € 187.000 |
| Peildatum 2019: | € 176.000 |
| Peildatum 2018: | € 167.000 |
| Peildatum 2017: | € 161.000 |
| Peildatum 2016: | € 155.000 |
| Peildatum 2015: | € 153.000 |
| Peildatum 2014: | € 156.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 8861 CG is € 137.167 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppeld perceel aan Lanen 84, Harlingen: | |
| Perceelnaam: | HLG02 A 6265 (aanduiding Harlingen A 6265) |
| Grootte: | 211 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Lanen 84, Harlingen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 't.h.v. Harlingen, Steenhouwerstraat' is op 330 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Harlingen' is op 519 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'basisschool Sint Michael' (Rooms-Katholiek) is op 114 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'RSG Simon Vestdijk voor Ath Havo Mavo Vbo' (Openbaar) is op 593 meter afstand |
| Energielabel Lanen 84, Harlingen: | |
| Type label: | Voorlopig energielabel |
| Label: | Energielabel G |
| Details: | Het voorlopig energielabel is vastgesteld op basis van het uitgangspunt van een hoekwoning uit 1895. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 8861
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Lanen 84, Harlingen: | |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-ON01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 07-11-2017 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-ON02 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-01-2013 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VA01 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 06-06-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen) - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Harlingen binnenstad en Veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VO03 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 01-06-2012 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie gemeente Harlingen 2025 | NL.IMRO.0072.Structuurvisie-SV01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 08-11-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Beleidsdocument |
| Algemene informatie over de postcode 8861CG: | |
| Straat: | Spekmarkt |
| Huisnummers: | 1, 2, 2A, 6 |
| Straat: | Lanen |
| Huisnummers: | 82, 82A, 84, 86, 82B, 82C, 82D, 82E, 82F |
| Postcode: | ► 8861 CG |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| Buurt: | ► Buurt Binnenstad |
| Wijk: | ► Wijk Harlingen |
| Regio: | ► Regio Noordwest Friesland |
| Provincie: | ► Provincie Friesland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 137.167 |
| Netnummer: | 0517 |
Plaatsen in de gemeente Harlingen:
Gemeenten in de regio Noordwest Friesland:
Regio's in de provincie Friesland:
- Drachten Heerenveen Leeuwarden Noordwest Friesland Sneek Stellingwerf Waddeneilanden