Lanen 82A, Harlingen
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Lanen 82A, 8861CG Harlingen.
Informatie over het pand met adres Lanen 82A in Harlingen
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Lanen 82A, 8861CG Harlingen in de buurt Binnenstad, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.Deze woning stond te huur voor € 588 /mnd
Te huur: 8 augustus 2022Verhuurd
Kenmerken

Prijshistorie
| Kadastrale informatie Lanen 82A, 8861CG Harlingen: | |
| Adres: | Lanen 82A |
| Oppervlakte: | 38 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1900 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 72010000320515 |
| Postcode: | ► 8861 CG |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| WOZ-waarde Lanen 82A, Harlingen: | |
| Peildatum 2025: | € 66.000 |
| Peildatum 2024: | € 66.000 |
| Peildatum 2023: | € 62.000 |
| Peildatum 2022: | € 54.000 |
| Peildatum 2021: | € 51.000 |
| Peildatum 2020: | € 49.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 8861 CG is € 137.167 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppeld perceel aan Lanen 82A, Harlingen: | |
| Perceelnaam: | Harlingen (HLG02) A 6752 (aanduiding Harlingen A 6752) |
| Grootte: | 154 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Lanen 82A, Harlingen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 't.h.v. Harlingen, Steenhouwerstraat' is op 327 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Harlingen' is op 522 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'basisschool Sint Michael' (Rooms-Katholiek) is op 107 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'RSG Simon Vestdijk voor Ath Havo Mavo Vbo' (Openbaar) is op 594 meter afstand |
| Energielabel Lanen 82A, Harlingen: | |
| Type label: | Voorlopig energielabel |
| Label: | Energielabel G |
| Details: | Het voorlopig energielabel is vastgesteld op basis van het uitgangspunt van een appartement uit 1900. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 8861
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Lanen 82A, Harlingen: | |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-ON01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 07-11-2017 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-ON02 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-01-2013 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VA01 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 06-06-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen) - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Harlingen binnenstad en Veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VO03 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 01-06-2012 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie gemeente Harlingen 2025 | NL.IMRO.0072.Structuurvisie-SV01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 08-11-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Beleidsdocument |
| Algemene informatie over de postcode 8861CG: | |
| Straat: | Spekmarkt |
| Huisnummers: | 1, 2, 2A, 6 |
| Straat: | Lanen |
| Huisnummers: | 82, 82A, 84, 86, 82B, 82C, 82D, 82E, 82F |
| Postcode: | ► 8861 CG |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| Buurt: | ► Buurt Binnenstad |
| Wijk: | ► Wijk Harlingen |
| Regio: | ► Regio Noordwest Friesland |
| Provincie: | ► Provincie Friesland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 137.167 |
| Netnummer: | 0517 |
Plaatsen in de gemeente Harlingen:
Gemeenten in de regio Noordwest Friesland:
Regio's in de provincie Friesland:
- Drachten Heerenveen Leeuwarden Noordwest Friesland Sneek Stellingwerf Waddeneilanden





















