Postcode 3971 KV (Hydeparklaan in Driebergen)

Alle beschikbare informatie over de postcode 3971 KV. Deze postcode hoort bij de straat Hydeparklaan in Driebergen, gelegen in de buurt De Horst en De Akker(wijk Driebergen-Rijssenburg)

Informatie over de postcode 3971KV in Driebergen

Specifieke informatie kan ook op postcode-niveau worden getoond. Dit betreft tot op heden 112-berichten, nieuw ingeschreven bedrijven, faillissementen, aanvragen voor vergunningen en te koop staande woningen. Hieronder een overzicht voor de postcode 3971KV, gelegen in de buurt De Horst en De Akker in de wijk Driebergen-Rijssenburg in de gemeente Utrechtse Heuvelrug.
Inschrijven

Weet wat er in je buurt gebeurt

Blijf op de hoogte van wat er in je buurt gebeurt met onze buurtmailing!

Algemene informatie over de postcode 3971KV:
Straat:Hydeparklaan
Huisnummers:2, 4
Postcode:3971 KV
postcode:
€ 834.000
Netnummer:0343
Zelfde straat:

Recente 112-berichten in de postcode 3971 KV en straat:

Recente inschrijvingen van nieuwe bedrijven in de postcode 3971 KV:

ToegevoegdBedrijfsnaamVestigingsplaatsKVK-nr
15-04-2019Select Automakelaar
Hydeparklaan 2, Driebergen
Driebergen74537679
06-12-1974Marwi Holding B.V.
Hydeparklaan 2, Driebergen
Driebergen30051638

Faillissementen/surseances in de postcode 3971 KV:

Geen recente faillissementen in deze postcode gevonden.

Aanvragen voor vergunningen in de postcode 3971 KV:

DatumOnderwerp
27-09-2017Hydeparklaan 2, 3971 KV in Driebergen-Rijsenburg

Betreft: Omgevingsvergunning

10-08-2017Hydeparklaan 2, 3971 KV in Driebergen-Rijsenburg

Betreft: Omgevingsvergunning

12-06-2012Hydeparklaan in Driebergen-Rijsenburg

Betreft: Verkeersbesluit | Plaatsen: Driebergen-rijsenburg

Recente vacatures in de postcode 3971 KV:

Geen recente vacatures in deze postcode gevonden.

Recente te koop staande huizen in de postcode 3971 KV:

House Image Verkocht
12 aug, 2025
Hydeparklaan 4
3971KV Driebergen
€ 675.000 k.k.
Bekijk woning
House Image Verkocht
26 mrt, 2023
Hydeparklaan 4
3971KV Driebergen
€ 739.000 k.k.
Bekijk woning

    Plaatsen in de gemeente Utrechtse Heuvelrug:

    Gemeenten in de regio Heuvelrug:

    Regio's in de provincie Utrecht:

    Feedback
    Slim investeren? Kies voor vaste rente tot 9,5%.
    Investeer nu in Liplyn IG obligaties. Beperkte uitgifte.
    Meer informatie