Postcode 1483 VL (Julianalaan in De Rijp)

Alle beschikbare informatie over de postcode 1483 VL. Deze postcode hoort bij de straat Julianalaan in De Rijp, gelegen in de buurt De Rijp(wijk Graft-De Rijp)

Informatie over de postcode 1483VL in De Rijp

Specifieke informatie kan ook op postcode-niveau worden getoond. Dit betreft tot op heden 112-berichten, nieuw ingeschreven bedrijven, faillissementen, aanvragen voor vergunningen en te koop staande woningen. Hieronder een overzicht voor de postcode 1483VL, gelegen in de buurt De Rijp in de wijk Graft-De Rijp in de gemeente Alkmaar.
Inschrijven

Weet wat er in je buurt gebeurt

Blijf op de hoogte van wat er in je buurt gebeurt met onze buurtmailing!

Algemene informatie over de postcode 1483VL:
Straat:Julianalaan
Huisnummers:4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 6f, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44
Postcode:1483 VL
postcode:
€ 436.773
Netnummer:0299
Zelfde straat:

Recente 112-berichten in de postcode 1483 VL en straat:

Recente inschrijvingen van nieuwe bedrijven in de postcode 1483 VL:

ToegevoegdBedrijfsnaamVestigingsplaatsKVK-nr
01-04-2016Salon Tara
Julianalaan 28, De Rijp
De Rijp65719980
11-03-2013Schildersbedrijf H.P.A. Bakker
Julianalaan 4 c, De Rijp
De Rijp57432678
08-04-2004Ontwikkelingsmaatschappij Asturias B.V.
Julianalaan 6 E, De Rijp
De Rijp37111906

Faillissementen/surseances in de postcode 1483 VL:

Geen recente faillissementen in deze postcode gevonden.

Aanvragen voor vergunningen in de postcode 1483 VL:

DatumOnderwerp
07-02-2018Aanvraag omgevingsvergunning, plaatsen van een terrasoverkapping, Julianalaan 34, De Rijp

Betreft: Omgevingsvergunning (gmb-2018-26095)

13-05-2014De Rijp, Julianalaan 34

Betreft: Omgevingsvergunning | Plaatsen: De Rijp

Recente vacatures in de postcode 1483 VL:

Geen recente vacatures in deze postcode gevonden.

Recente te koop staande huizen in de postcode 1483 VL:

House Image Beschikbaar
11 apr, 2026
Julianalaan 42
1483VL De Rijp
€ 419.000 k.k.
Bekijk woning
House Image Onder bod
11 nov, 2025
Julianalaan 36
1483VL De Rijp
€ 379.000 k.k.
Bekijk woning
House Image Verkocht
1 aug, 2025
Julianalaan 4-C
1483VL De Rijp
€ 450.000 k.k.
Bekijk woning

    Plaatsen in de gemeente Alkmaar:

    Gemeenten in de regio Alkmaar:

    Regio's in de provincie Noord-Holland:

    Feedback
    Slim investeren? Kies voor vaste rente tot 9,5%.
    Investeer nu in Liplyn IG obligaties. Beperkte uitgifte.
    Meer informatie