Loo 13A, Panningen
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Loo 13A, 5981NN Panningen.
Informatie over het pand met adres Loo 13A in Panningen
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Loo 13A, 5981NN Panningen in de buurt Vosberg-Loo, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.Deze woning stond in 2019 te koop voor € 300.000 k.k.
Te koop: 13 juli 2019Verkocht
Kenmerken
Prijshistorie
| Kadastrale informatie Loo 13A, 5981NN Panningen: | |
| Adres: | Loo 13A |
| Oppervlakte: | 290 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1900 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 1894010000307118 |
| Postcode: | ► 5981 NN |
| Plaats: | ► Panningen |
| Gemeente: | ► Gemeente Peel en Maas |
Bedrijven geregistreerd op dit adres
| WOZ-waarde Loo 13A, Panningen: | |
| Peildatum 2025: | € 494.000 |
| Peildatum 2024: | € 401.000 |
| Peildatum 2023: | € 373.000 |
| Peildatum 2022: | € 369.000 |
| Peildatum 2021: | € 322.000 |
| Peildatum 2020: | € 318.000 |
| Peildatum 2019: | € 320.000 |
| Peildatum 2018: | € 388.000 |
| Peildatum 2017: | € 360.000 |
| Peildatum 2016: | € 357.000 |
| Peildatum 2015: | € 332.000 |
| Peildatum 2014: | € 329.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 5981 NN is € 506.267 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppeld perceel aan Loo 13A, Panningen: | |
| Perceelnaam: | HDN01 V 602 (aanduiding Helden V 602) |
| Grootte: | 19434 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Loo 13A, Panningen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Panningen, Maasbreeseweg' is op 707 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Horst-Sevenum' is op 10.081 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'Basisschool De Springplank' (Rooms-Katholiek) is op 1.861 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Bouwens van der Boije College voor Lyceum Havo Mavo Lwoo Vbo' (Rooms-Katholiek) is op 2.526 meter afstand |
| Energielabel Loo 13A, Panningen: | |
| Type label: | Geregistreerd energielabel |
| Label: | Energielabel B |
| Opnamedatum: | 13-01-2026 |
| Registratiedatum: | 13-01-2026 |
| Voorlopig: | Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel G op basis van het uitgangspunt van een twee-onder-een-kapwoning uit 1900. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 5981
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Loo 13A, Panningen: | |
| Bestemmingsplan: | Parapluplan Parkeernota Peel en Maas | NL.IMRO.1894.BPL0176-ON01 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 10-04-2018 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Parapluplan Parkeernota Peel en Maas | NL.IMRO.1894.BPL0176-VG01 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 19-06-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | 1e reparatieherziening bestemmingsplan buitengebied Peel en Maas | NL.IMRO.1894.BPL0119-VG02 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 29-03-2017 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan - Regels - Toelichting - Bijlage (rb) - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Wonen Noord-Limburg | NL.IMRO.1894.SVI0011-VG01 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 05-04-2016 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Bijlage (bd) - Beleidsdocument - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | 1e reparatieherziening bestemmingsplan buitengebied Peel en Maas | NL.IMRO.1894.BPL0119-ON01 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 13-07-2015 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Wonen Noord-Limburg | NL.IMRO.1894.SVI0011-ON01 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 23-11-2015 |
| Verwijzingen: | - Illustratie - Bijlage - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie kernen en bedrijventerreinen | NL.IMRO.1894.SVI0010-VG01 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 31-03-2015 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | 1e reparatieherziening bestemmingsplan buitengebied Peel en Maas | NL.IMRO.1894.BPL0119-VG01 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 15-12-2015 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Gerechtelijke uitspraak 1e reparatieherziening bestemmingsplan buitengebied Peel en Maas) - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Buitengebied Peel en Maas | NL.IMRO.1894.SVI0008-VG04 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 15-12-2015 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument (bd) - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie kernen en bedrijventerreinen | NL.IMRO.1894.SVI0010-ON01 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 17-11-2014 |
| Verwijzingen: | - Illustratie - Toelichting - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Buitengebied Peel en Maas | NL.IMRO.1894.BPL0048-VG03 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 24-12-2014 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichtingRegels - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Buitengebied Peel en Maas | NL.IMRO.1894.SVI0008-VG03 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 16-04-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument (bd) - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Buitengebied Peel en Maas | NL.IMRO.1894.BPL0048-VG02 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 05-11-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichtingRegels |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan de Loo | NL.IMRO.1894.BPL0002-VG01 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 18-09-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage bij toelichting |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan de Loo | NL.IMRO.1894.BPL0002-ON01 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 14-05-2012 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage bij toelichting |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Buitengebied Peel en Maas | NL.IMRO.1894.SVI0008-OH01 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 20-12-2011 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Buitengebied Peel en Maas | NL.IMRO.1894.SVI0008-VG02 |
| Overheid: | Gemeente Peel en Maas |
| Status: | Vastgesteld per 20-12-2011 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Algemene informatie over de postcode 5981NN: | |
| Straat: | Loo |
| Huisnummers: | 1, 1A, 1B, 3, 5, 5A, 5B, 7, 9, 11, 13, 13A, 15, 17, 7A |
| Postcode: | ► 5981 NN |
| Plaats: | ► Panningen |
| Gemeente: | ► Gemeente Peel en Maas |
| Buurt: | ► Buurt Vosberg-Loo |
| Wijk: | ► Wijk Panningen |
| Regio: | ► Regio Venlo |
| Provincie: | ► Provincie Limburg |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 506.267 |
| Netnummer: | 077 |




































