Leygraaf 15, Oss

WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Leygraaf 15, 5345SM Oss.

Informatie over het pand met adres Leygraaf 15 in Oss

Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Leygraaf 15, 5345SM Oss in de buurt Loovelt, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.

Deze woning stond te huur voor € 994 /mnd

Te huur: 10 april 2022
Verhuurd
Kenmerken
  • Te koop: eengezinswoning, vrijstaande woning met 4 kamers.
  • Woonoppervlakte:144 m2
  • Bouwjaar:1984
  • Makelaar:Mvgm Wonen
  • Energielabel:C
  • Prijshistorie
  • 2022-04-10 Beschikbaar voor € 994 /mnd bij MVGM Wonen
  • 2022-04-10 Verhuurd voor € 994 /mnd bij MVGM Wonen
  • 2019-04-04 Verhuurd voor € 965 /mnd bij MVGM Wonen
  • Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss uit 2019
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss uit 2019
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss uit 2019
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss uit 2019
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss uit 2019
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss uit 2019
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss uit 2019
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss uit 2019
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss uit 2019
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss uit 2019
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss uit 2019
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss uit 2019
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss uit 2019
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss uit 2019
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss uit 2019
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Leygraaf 15, Oss (beschikbaar)
  • -24 Beschikbaar voor € 918 /mnd bij MVGM Wonen
  • Kadastrale informatie Leygraaf 15, 5345SM Oss:
    Adres:Leygraaf 15
    Oppervlakte:144 m2
    Gebruiksdoel:Woonfunctie
    Bouwjaar:1984
    Status pand:Pand in gebruik
    Identificatie:828010001538648
    Postcode:► 5345 SM
    Plaats:► Oss
    Gemeente:► Gemeente Oss
    WOZ-waarde Leygraaf 15, Oss:
    Peildatum 2025:€ 406.000
    Peildatum 2024:€ 344.000
    Peildatum 2023:€ 322.000
    Peildatum 2022:€ 304.000
    Peildatum 2021:€ 249.000
    Peildatum 2020:€ 213.000
    Peildatum 2019:€ 208.000
    Peildatum 2018:€ 204.000
    Peildatum 2017:€ 190.000
    Peildatum 2016:€ 183.000
    Peildatum 2015:€ 177.000
    Peildatum 2014:€ 177.000
    De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 5345 SM is € 419.400
    WOZ-waarde in de buurt
    Laatste WOZ-waarde van 9 andere adressen in postcode 5345 SM, Oss.
    Gekoppeld perceel aan Leygraaf 15, Oss:
    Perceelnaam:OSS00 K 2861 (aanduiding Oss K 2861)
    Grootte:1754 m2
    Afstand tot voorzieningen vanaf Leygraaf 15, Oss:
    BusstationHet dichtstbijzijnd busstation 'Oss, Leygraaf' is op 37 meter afstand
    TreinstationHet dichtstbijzijnd treinstation 'Oss West' is op 900 meter afstand
    BasisschoolDe dichtstbijzijnde basisschool 'Basissch JF Kennedy' (Rooms-Katholiek) is op 322 meter afstand
    Middelbare schoolDe dichtstbijzijnde middelbare school 'Het Hooghuis locatie De Singel' (Algemeen bijzonder) is op 929 meter afstand
    Energielabel Leygraaf 15, Oss:
    Type label:Geregistreerd energielabel
    Label:Energielabel A
    Opnamedatum:11-05-2023
    Registratiedatum:11-05-2023
    Voorlopig:Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel C op basis van het uitgangspunt van een tussenwoning uit 1984.
    BijgewerktGeregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum.
    Te koop staande huizen in de postcode 5345
    House Image Beschikbaar
    23 jun, 2026
    Gerbrandylaan 3
    5344AH Oss
    € 369.000 k.k.
    Bekijk woning
    House Image Beschikbaar
    23 jun, 2026
    Van Deventerstraat 12
    5344KC Oss
    € 550.000 k.k.
    Bekijk woning
    House Image Beschikbaar
    23 jun, 2026
    Sint Sebastiaanstraat 4
    5341LH Oss
    € 315.000 k.k.
    Bekijk woning
    House Image Beschikbaar
    23 jun, 2026
    Klaphekkenstraat 7-D
    5341CH Oss
    € 435.000 k.k.
    Bekijk woning

    Maandlasten

    Wat kost wonen op dit adres?

    € 2.799 per maand

    Leygraaf 15, 5345SM Oss

    Hypotheek Belastingen Verzekering Gas/Water/Licht Internet
    Hypotheek is een indicatieve annuiteitenberekening. Startwaarde: COELO-afgeleide gemiddelde WOZ gemeente.
    €
    €
    €
    € 507.853
    4,07%
    30 jaar
    Hypotheeklasten

    Oss

    OZB gemeente Oss
    Afvalstoffenheffing gemeente Oss
    Rioolheffing gemeente Oss
    Waterschapsbelasting waterschap Aa en Maas
    Heffingskorting
    Totaal per jaar
    € 1.350
    Geschatte belastingen€ 113

    Berekening op basis van COELO Atlas van de lokale lasten 2026. Indicatief; werkelijke aanslag kan afwijken.

    Verzekeringen zijn standaard schattingen en kunnen per aanbieder verschillen.
    Inboedelverzekering indicatieve premie
    Opstalverzekering indicatieve premie
    Glasverzekering indicatieve premie
    Totaal per maand
    Geschatte kosten
    GWL gebruikt standaard verbruiksprofielen per huishoudgrootte.
    Gas
    Water
    Elektriciteit
    Geschatte kosten
    Internet is een standaard maandbedrag voor internet en tv.
    Internet & TV
    € 45 /mnd
    Geschatte kosten

    Veelgestelde vragen over dit adres

    Antwoorden op basis van de beschikbare gegevens voor Leygraaf 15, 5345SM Oss.

    Wat is de WOZ-waarde van Leygraaf 15?

    De laatst bekende WOZ-waarde van Leygraaf 15 is EUR 406.000 met peildatum 1 januari 2025. Dat is 18,0% hoger dan de vorige bekende WOZ-waarde. De gemiddelde WOZ-waarde in deze postcode is EUR 419.400.

    Wat is bekend over de verkoopgeschiedenis van Leygraaf 15?

    Voor dit adres is aanbodinformatie bekend: de woning is aangeboden sinds 10-4-2022. De bekende prijsinformatie is EUR 994. De vermelde makelaar is MVGM Wonen.

    Hoe werkt WOZ-bezwaar voor Leygraaf 15?

    Bezwaar tegen de WOZ-waarde loopt via de gemeente Oss. Controleer de WOZ-beschikking en dien bezwaar normaal gesproken binnen zes weken na dagtekening van de beschikking in. Voor dit adres is de laatst bekende WOZ-waarde EUR 406.000 met peildatum 1 januari 2025.

    Is er een energielabel bekend voor Leygraaf 15?

    Voor Leygraaf 15 is energielabel A bekend. Dit is een geregistreerd energielabel.

    Welke planinformatie is bekend voor Leygraaf 15?

    Voor dit adres is bestemmingsplan "Geitenhouderijen - Oss - 2018" bekend van gemeente Oss, met status vastgesteld per 28-8-2018. Controleer het plan zelf voor de exacte regels en beperkingen.

    Welke buurt- en voorzieningeninformatie is bekend voor Leygraaf 15?

    Het adres ligt in de buurt Loovelt, in de wijk Ussen, Oss. Bekende voorzieningen in de omgeving: Het dichtstbijzijnd busstation 'Oss, Leygraaf' is op 37 meter afstand; Het dichtstbijzijnd treinstation 'Oss West' is op 900 meter afstand.

    Vigerende bestemmingsplannen voor Leygraaf 15, Oss:
    Bestemmingsplan:Geitenhouderijen - Oss - 2018 | NL.IMRO.0828.VBgtnhouderijenoss-VG01
    Overheid:Gemeente Oss
    Status:Vastgesteld per 28-08-2018
    Verwijzingen:- Vaststellingsbesluit
    - Besluitdocument
    Bestemmingsplan:Noord-West-Oss - 2013 | NL.IMRO.0828.BPnoordwestoss-VG01
    Overheid:Oss
    Status:Geheel onherroepelijk in werking per 14-02-2013
    Verwijzingen:- Vaststellingsbesluit
    - Extern plan (Wijziging 2 Noord-West-Oss - 2013)
    - Regels
    - Toelichting
    - Bijlage bij toelichting
    Algemene informatie over de postcode 5345SM:
    Straat:Leygraaf
    Huisnummers:9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29
    Postcode:► 5345 SM
    Plaats:► Oss
    Gemeente:► Gemeente Oss
    Buurt:► Buurt Loovelt
    Wijk:► Wijk Ussen
    Regio:► Regio Oss
    Provincie:► Provincie Noord-Brabant
    Gem. WOZ-waarde
    postcode:
    € 419.400
    Netnummer:0412

    Plaatsen in de gemeente Oss:

    Gemeenten in de regio Oss:

    Regio's in de provincie Noord-Brabant:

    Dagelijkse Nieuwsbrief

    Mis geen enkel belangrijk nieuwsbericht

    Ontvan elke ochtend het belangrijkste nieuws uit jouw regio en heel Nederland. Gratis en dagelijks in je inbox.

    Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring. Je kunt je altijd uitschrijven.

    Slim investeren in de toekomst van AI?

    Ontdek de mogelijkheden van AI-gedreven beleggingen. Tot 9,5% rente op obligaties.

    Meer informatie →