Lage Rijndijk 17A, Leiden
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Lage Rijndijk 17A, 2315JK Leiden.
Informatie over het pand met adres Lage Rijndijk 17A in Leiden
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Lage Rijndijk 17A, 2315JK Leiden in de buurt De Kooi, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.Deze woning stond te koop voor € 325.000 k.k.
Te koop: 13 september 2024Verkocht
Kenmerken
Foto’s
Prijshistorie
| Kadastrale informatie Lage Rijndijk 17A, 2315JK Leiden: | |
| Adres: | Lage Rijndijk 17A |
| Oppervlakte: | 78 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1930 |
| Status pand: | Verbouwing pand |
| Identificatie: | 546010000026735 |
| Postcode: | ► 2315 JK |
| Plaats: | ► Leiden |
| Gemeente: | ► Gemeente Leiden |
Bedrijven geregistreerd op dit adres
Boubedrijf
12-03-2020 |
KvK nr.: 77925092
XploreProducts
05-03-2020 |
KvK nr.: 77538900
Zokantook
05-03-2018 |
KvK nr.: 71066314
Stichting Landelijk Overleg-Orgaan Studentenbadminton
07-11-1997 |
KvK nr.: 41266230
Vereniging van Eigenaars Lage Rijndijk 17 a tot en met 17 d te Leiden
10-05-1976 |
KvK nr.: 65199545
| WOZ-waarde Lage Rijndijk 17A, Leiden: | |
| Peildatum 2025: | € 380.000 |
| Peildatum 2023: | € 317.000 |
| Peildatum 2022: | € 329.000 |
| Peildatum 2021: | € 294.000 |
| Peildatum 2020: | € 249.000 |
| Peildatum 2019: | € 226.000 |
| Peildatum 2018: | € 208.000 |
| Peildatum 2017: | € 193.000 |
| Peildatum 2016: | € 162.000 |
| Peildatum 2015: | € 156.000 |
| Peildatum 2014: | € 153.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 2315 JK is € 403.524 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppelde percelen aan Lage Rijndijk 17A, Leiden: | |
| Perceelnaam: | LDN01 K 4375 (aanduiding Leiden K 4375) |
| Grootte: | 144 m2 |
| Perceelnaam: | LDN01 K 4376 (aanduiding Leiden K 4376) |
| Grootte: | 120 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Lage Rijndijk 17A, Leiden: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Leiden, Kooipark' is op 204 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Leiden' is op 707 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'De Springplank' (Protestants-Christelijk) is op 522 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Bonaventuracollege SGM voor Gym. Ath. Havo Vmbo' (Rooms-Katholiek) is op 775 meter afstand |
| Energielabel Lage Rijndijk 17A, Leiden: | |
| Type label: | Geregistreerd energielabel |
| Label: | Energielabel F |
| Opnamedatum: | 04-09-2024 |
| Registratiedatum: | 04-09-2024 |
| Voorlopig: | Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel G op basis van het uitgangspunt van een appartement uit 1930. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 2315
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Lage Rijndijk 17A, Leiden: | |
| Bestemmingsplan: | Omgevingsvisie Leiden 2040 | NL.IMRO.0546.OGV0001-0201 |
| Overheid: | Gemeente Leiden |
| Status: | In voorbereiding per 19-02-2019 |
| Verwijzingen: | - Illustratie (kaart4) - Extern plan (Ontwikkelperspectief Zuidwest) - Toelichting - Bijlage - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | parapluplan stedenbouwkundige bepalingen bouwverordening | NL.IMRO.0546.BP00145-0301 |
| Overheid: | Gemeente Leiden |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 31-05-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan - Regels - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Parapluplan Stedenbouwkundige bepalingen Bouwverordening | NL.IMRO.0546.BP00145-0201 |
| Overheid: | Gemeente Leiden |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 05-12-2017 |
| Verwijzingen: | - Extern plan - Regels - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Noord | NL.IMRO.0546000020act- |
| Overheid: | Gemeente Leiden |
| Status: | per 25-09-2007 |
| Verwijzingen: | - Plankaart - Toelichting - Voorschriften |
| Algemene informatie over de postcode 2315JK: | |
| Straat: | Lage Rijndijk |
| Huisnummers: | 17A, 17B, 17C, 17D, 17E, 17F, 17G, 17H, 17J, 19, 19A, 19B, 19C, 21, 21A, 23, 23A, 25, 25A, 27, 27A |
| Postcode: | ► 2315 JK |
| Plaats: | ► Leiden |
| Gemeente: | ► Gemeente Leiden |
| Buurt: | ► Buurt De Kooi |
| Wijk: | ► Wijk Leiden-Noord |
| Regio: | ► Regio Leiden |
| Provincie: | ► Provincie Zuid-Holland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 403.524 |
| Netnummer: | 071 |
Plaatsen in de gemeente Leiden:
- Leiden
Gemeenten in de regio Leiden:
- Kaag en Braassem Leiden Leiderdorp Voorschoten Wassenaar
Regio's in de provincie Zuid-Holland:
- Alblasserwaard Alphen Bollenstreek Delft Drechtsteden Goeree Overflakkee Gouda Haaglanden Hoeksche Waard Krimpenerwaard Leiden Rijnmond Oost Rijnmond West Rotterdam Voorne Putten Zoetermeer





















