Putweg 19, Klimmen

WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Putweg 19, 6343PD Klimmen.

Informatie over het pand met adres Putweg 19 in Klimmen

Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Putweg 19, 6343PD Klimmen in de buurt Klimmen, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.

Deze woning stond te koop voor € 399.000 k.k.

Te koop: 4 september 2020
Verkocht
Kenmerken
  • Te koop: eengezinswoning, vrijstaande woning met 7 kamers, 4 slaapkamers & 1 badkamer en 1 apart toilet.
  • Woonoppervlakte:183 m2
  • Perceeloppervlakte:575 m2
  • Bouwjaar:1920
  • Makelaar:Pröpper Makelaardij
  • Telefoon:043-6099906
  • Prijshistorie
  • 2020-09-23 Verkocht
  • 2020-09-04 Beschikbaar voor € 399.000 kosten bij Aelmans Rentmeesters & Makelaars B.V.
  • 2020-09-04 Beschikbaar voor € 399.000 kosten bij Pröpper Makelaardij
  • 2020-09-04 Beschikbaar voor € 399.000 k.k. bij Aelmans Rentmeesters & Makelaars B.V.
  • Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen uit 2020
  • 2020-09-04 Verkocht voor € 399.000 k.k. bij Pröpper Makelaardij
  • Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
    Historische woningfoto van Putweg 19, Klimmen (beschikbaar)
  • -23 Beschikbaar voor € 427.500 k.k. bij Pröpper Makelaardij
  • -25 Beschikbaar voor € 427.500 k.k. bij Pröpper Makelaardij
  • Kadastrale informatie Putweg 19, 6343PD Klimmen:
    Adres:Putweg 19
    Oppervlakte:24 m2
    Gebruiksdoel:Woonfunctie
    Bouwjaar:1920
    Status pand:Pand in gebruik
    Identificatie:986010000501424
    Postcode:► 6343 PD
    Plaats:► Klimmen
    Gemeente:► Gemeente Voerendaal
    WOZ-waarde Putweg 19, Klimmen:
    Peildatum 2020:€ 348.000
    Peildatum 2019:€ 269.000
    Peildatum 2018:€ 251.000
    Peildatum 2017:€ 240.000
    De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 6343 PD is € 518.773
    WOZ-waarde in de buurt
    Laatste WOZ-waarde van 21 andere adressen in postcode 6343 PD, Klimmen.
    Gekoppeld perceel aan Putweg 19, Klimmen:
    Perceelnaam:KMN02 A 3096 (aanduiding Klimmen A 3096)
    Grootte:575 m2
    Afstand tot voorzieningen vanaf Putweg 19, Klimmen:
    BusstationHet dichtstbijzijnd busstation 'Klimmen, Klimmenderstr / Putweg' is op 174 meter afstand
    TreinstationHet dichtstbijzijnd treinstation 'Klimmen-Ransdaal' is op 1.474 meter afstand
    BasisschoolDe dichtstbijzijnde basisschool 'Basisschool Ummer Clumme' (Rooms-Katholiek) is op 361 meter afstand
    Middelbare schoolDe dichtstbijzijnde middelbare school 'Stella Maris Coll Rk Sgm V Lyc Havo Mavo Vbo' (Rooms-Katholiek) is op 4.301 meter afstand
    Energielabel Putweg 19, Klimmen:
    Type label:Geregistreerd energielabel
    Label:Energielabel F
    Opnamedatum:23-12-2020
    Registratiedatum:23-12-2020
    Voorlopig:Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel G op basis van het uitgangspunt van een appartement uit 1920.
    BijgewerktGeregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum.
    Te koop staande huizen in de postcode 6343
    House Image Beschikbaar
    9 jun, 2026
    Spoorstraat 30
    6311AH Voerendaal
    € 479.000 k.k.
    Bekijk woning
    House Image Onder bod
    4 jun, 2026
    Staatsland 4
    6311AD Voerendaal
    € 545.000 k.k.
    Bekijk woning
    House Image Onder bod
    7 apr, 2026
    Spoorstraat 14
    6311AH Voerendaal
    € 339.000 k.k.
    Bekijk woning

    Maandlasten

    Wat kost wonen op dit adres?

    € 2.544 per maand

    Putweg 19, 6343PD Klimmen

    Hypotheek Belastingen Verzekering Gas/Water/Licht Internet
    Hypotheek is een indicatieve annuiteitenberekening. Startwaarde: COELO-afgeleide gemiddelde WOZ gemeente.
    €
    €
    €
    € 448.559
    4,07%
    30 jaar
    Hypotheeklasten

    Voerendaal

    OZB gemeente Voerendaal
    Afvalstoffenheffing gemeente Voerendaal
    Rioolheffing gemeente Voerendaal
    Waterschapsbelasting waterschap Limburg
    Heffingskorting
    Totaal per jaar
    € 1.719
    Geschatte belastingen€ 143

    Berekening op basis van COELO Atlas van de lokale lasten 2026. Indicatief; werkelijke aanslag kan afwijken.

    Verzekeringen zijn standaard schattingen en kunnen per aanbieder verschillen.
    Inboedelverzekering indicatieve premie
    Opstalverzekering indicatieve premie
    Glasverzekering indicatieve premie
    Totaal per maand
    Geschatte kosten
    GWL gebruikt standaard verbruiksprofielen per huishoudgrootte.
    Gas
    Water
    Elektriciteit
    Geschatte kosten
    Internet is een standaard maandbedrag voor internet en tv.
    Internet & TV
    € 45 /mnd
    Geschatte kosten

    Veelgestelde vragen over dit adres

    Antwoorden op basis van de beschikbare gegevens voor Putweg 19, 6343PD Klimmen.

    Wat is de WOZ-waarde van Putweg 19?

    De laatst bekende WOZ-waarde van Putweg 19 is EUR 348.000 met peildatum 1 januari 2020. Dat is 29,4% hoger dan de vorige bekende WOZ-waarde. De gemiddelde WOZ-waarde in deze postcode is EUR 518.773.

    Wat is bekend over de verkoopgeschiedenis van Putweg 19?

    Voor dit adres is verkoopinformatie bekend: de woning is verkocht op 23-9-2020. De vermelde makelaar is Pröpper Makelaardij.

    Hoe werkt WOZ-bezwaar voor Putweg 19?

    Bezwaar tegen de WOZ-waarde loopt via de gemeente Voerendaal. Controleer de WOZ-beschikking en dien bezwaar normaal gesproken binnen zes weken na dagtekening van de beschikking in. Voor dit adres is de laatst bekende WOZ-waarde EUR 348.000 met peildatum 1 januari 2020.

    Is er een energielabel bekend voor Putweg 19?

    Voor Putweg 19 is energielabel F bekend. Dit is een geregistreerd energielabel.

    Welke planinformatie is bekend voor Putweg 19?

    Voor dit adres is bestemmingsplan "structuurvisie Ruimtelijke Economie Zuid-Limburg" bekend van Gemeente Voerendaal, met status geheel onherroepelijk in werking per 21-12-2017. Controleer het plan zelf voor de exacte regels en beperkingen.

    Welke buurt- en voorzieningeninformatie is bekend voor Putweg 19?

    Het adres ligt in de buurt Klimmen, in de wijk Klimmen, Klimmen. Bekende voorzieningen in de omgeving: Het dichtstbijzijnd busstation 'Klimmen, Klimmenderstr / Putweg' is op 174 meter afstand; Het dichtstbijzijnd treinstation 'Klimmen-Ransdaal' is op 1.474 meter afstand.

    Vigerende bestemmingsplannen voor Putweg 19, Klimmen:
    Bestemmingsplan:structuurvisie Ruimtelijke Economie Zuid-Limburg | NL.IMRO.0986.SVREZL2017-VA01
    Overheid:Gemeente Voerendaal
    Status:Geheel onherroepelijk in werking per 21-12-2017
    Verwijzingen:- Vaststellingsbesluit
    - Beleidsdocument
    Bestemmingsplan:Structuurvisie Wonen Zuid-Limburg | NL.IMRO.0986.2016SV001-VA01
    Overheid:Gemeente Voerendaal
    Status:Geheel onherroepelijk in werking per 13-10-2016
    Verwijzingen:- Vaststellingsbesluit
    - Beleidsdocument
    Bestemmingsplan:Omgevingsvisie Voerendaal 2016-2030 | NL.IMRO.0986.SVomgevingsvisie-ON01
    Overheid:Gemeente Voerendaal
    Status:Geheel onherroepelijk in werking per 30-08-2016
    Verwijzingen:- Toelichting
    Bestemmingsplan:Omgevingsvisie Voerendaal 2016-2030 | NL.IMRO.0986.SVomgevingsvisie-VA01
    Overheid:Gemeente Voerendaal
    Status:Geheel onherroepelijk in werking per 22-12-2016
    Verwijzingen:- Vaststellingsbesluit
    - Toelichting
    - Bijlage (tb)
    Bestemmingsplan:Kernen Klimmen, Ransdaal, Ubachsberg e.o. | NL.IMRO.0986.BPkernenKRU-ON01
    Overheid:Gemeente Voerendaal
    Status:Geheel onherroepelijk in werking per 01-03-2013
    Verwijzingen:- Regels
    - Bijlage bij regels
    - Toelichting
    - Bijlage bij toelichting
    - Externe verwijzing
    Bestemmingsplan:Kernen Klimmen, Ransdaal, Ubachsberg e.o. | NL.IMRO.0986.BPkernenKRU-VA01
    Overheid:Gemeente Voerendaal
    Status:Geheel onherroepelijk in werking per 27-06-2013
    Verwijzingen:- Vaststellingsbesluit
    - Regels
    - Bijlage bij regels
    - Toelichting
    - Bijlage bij toelichting
    - Externe verwijzing
    Bestemmingsplan:Kernen Klimmen, Ransdaal, Ubachsberg e.o. | NL.IMRO.0986.BPkernenKRU-OH01
    Overheid:Gemeente Voerendaal
    Status:Geheel onherroepelijk in werking per 27-06-2013
    Verwijzingen:- Vaststellingsbesluit
    - Regels
    - Bijlage bij regels
    - Toelichting
    - Bijlage bij toelichting
    - Externe verwijzing
    Bestemmingsplan:Kernen Klimmen, Ransdaal, Ubachsberg e.o. | NL.IMRO.0986.BPkernenKRU-VO01
    Overheid:Gemeente Voerendaal
    Status:Geheel onherroepelijk in werking per 01-08-2012
    Verwijzingen:- Regels
    - Bijlage bij regels
    - Toelichting
    - Externe verwijzing
    Algemene informatie over de postcode 6343PD:
    Straat:Putweg
    Huisnummers:5, 7, 9, 11, 13, 13A, 15, 17, 19, 19A, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 45, 45-r01, 45A, 47, 49, 49A, 49B, 51, 53
    Postcode:► 6343 PD
    Plaats:► Klimmen
    Gemeente:► Gemeente Voerendaal
    Buurt:► Buurt Klimmen
    Wijk:► Wijk Klimmen
    Regio:► Regio Parkstad
    Provincie:► Provincie Limburg
    Gem. WOZ-waarde
    postcode:
    € 518.773
    Netnummer:045

    Plaatsen in de gemeente Voerendaal:

    Gemeenten in de regio Parkstad:

    Regio's in de provincie Limburg:

    Dagelijkse Nieuwsbrief

    Mis geen enkel belangrijk nieuwsbericht

    Ontvan elke ochtend het belangrijkste nieuws uit jouw regio en heel Nederland. Gratis en dagelijks in je inbox.

    Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring. Je kunt je altijd uitschrijven.

    Slim investeren in de toekomst van AI?

    Ontdek de mogelijkheden van AI-gedreven beleggingen. Tot 9,5% rente op obligaties.

    Meer informatie →