Pierssensstraat 2A, Hulst
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Pierssensstraat 2A, 4561AT Hulst.
Informatie over het pand met adres Pierssensstraat 2A in Hulst
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Pierssensstraat 2A, 4561AT Hulst in de buurt Binnenstad, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.Deze woning is te huur voor € 1.100 /mnd
Te huur sinds 5 mei 2026Beschikbaar
Kenmerken

Prijshistorie
| Kadastrale informatie Pierssensstraat 2A, 4561AT Hulst: | |
| Adres: | Pierssensstraat 2A |
| Oppervlakte: | 106 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1562 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 677010000623854 |
| Postcode: | ► 4561 AT |
| Plaats: | ► Hulst |
| Gemeente: | ► Gemeente Hulst |
| WOZ-waarde Pierssensstraat 2A, Hulst: | |
| Peildatum 2025: | € 180.000 |
| Peildatum 2024: | € 111.000 |
| Peildatum 2023: | € 116.000 |
| Peildatum 2022: | € 95.000 |
| Peildatum 2021: | € 87.000 |
| Peildatum 2020: | € 114.000 |
| Peildatum 2019: | € 110.000 |
| Peildatum 2018: | € 100.000 |
| Peildatum 2016: | € 155.000 |
| Peildatum 2015: | € 158.000 |
| Peildatum 2014: | € 158.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 4561 AT is € 196.000 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppeld perceel aan Pierssensstraat 2A, Hulst: | |
| Perceelnaam: | HUL00 A 3330 (aanduiding Hulst A 3330) |
| Grootte: | 57 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Pierssensstraat 2A, Hulst: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Hulst, Markt' is op 113 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Kruiningen-Yerseke' is op 20.553 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'St Willibrordus' (Rooms-Katholiek) is op 290 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Praktijkschool Hulst' (Rooms-Katholiek) is op 649 meter afstand |
| Energielabel Pierssensstraat 2A, Hulst: | |
| Type label: | Geregistreerd energielabel |
| Label: | Energielabel B |
| Opnamedatum: | 20-06-2023 |
| Registratiedatum: | 20-06-2023 |
| Voorlopig: | Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel G op basis van het uitgangspunt van een appartement uit 1562. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 4561
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Pierssensstraat 2A, Hulst: | |
| Bestemmingsplan: | Parapluherziening Huisvesting Arbeidsmigranten | NL.IMRO.0677.ppArbeidsmigranten-001V |
| Overheid: | Gemeente Hulst |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 23-02-2017 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Archeologische en Aardkundige waarden | NL.IMRO.0677.ppArcheologie-001V |
| Overheid: | Gemeente Hulst |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 08-06-2017 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (rb) - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Binnenstad, 2e herziening | NL.IMRO.0677.bpbinnenstad2eherz-002v |
| Overheid: | Gemeente Hulst |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 10-06-2015 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan - Regels - Toelichting - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Binnenstad, 2e herziening | NL.IMRO.0677.bpbinnenstad2eherz-001v |
| Overheid: | Gemeente Hulst |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 25-09-2014 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan - Regels - Toelichting - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Binnenstad Hulst | NL.IMRO.0677.bpbinnenstad-001V |
| Overheid: | Gemeente Hulst |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 08-11-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Binnenstad, 2e herziening) - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Externe verwijzing |
| Algemene informatie over de postcode 4561AT: | |
| Straat: | Pierssensstraat |
| Huisnummers: | 2, 2A, 3, 18 |
| Postcode: | ► 4561 AT |
| Plaats: | ► Hulst |
| Gemeente: | ► Gemeente Hulst |
| Buurt: | ► Buurt Binnenstad |
| Wijk: | ► Wijk Hulst |
| Regio: | ► Regio Zeeuws-Vlaanderen |
| Provincie: | ► Provincie Zeeland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 196.000 |
| Netnummer: | 0114 |
Plaatsen in de gemeente Hulst:
- Clinge Graauw Heikant Hengstdijk Hulst Kapellebrug Kloosterzande Kuitaart Lamswaarde Nieuw-Namen Ossenisse Sint Jansteen Terhole Vogelwaarde Walsoorden





















