Wat is de WOZ-waarde van Rubensstraat 20?
De laatst bekende WOZ-waarde van Rubensstraat 20 is EUR 179.000 met peildatum 1 januari 2025. Dat is 8,5% hoger dan de vorige bekende WOZ-waarde. De gemiddelde WOZ-waarde in deze postcode is EUR 193.625.
| Kadastrale informatie Rubensstraat 20, 6415VC Heerlen: | |
| Adres: | Rubensstraat 20 |
| Oppervlakte: | 120 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1954 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 917010000038613 |
| Postcode: | ► 6415 VC |
| Plaats: | ► Heerlen |
| Gemeente: | ► Gemeente Heerlen |
| WOZ-waarde Rubensstraat 20, Heerlen: | |
| Peildatum 2025: | € 179.000 |
| Peildatum 2024: | € 165.000 |
| Peildatum 2023: | € 150.000 |
| Peildatum 2022: | € 147.000 |
| Peildatum 2021: | € 121.000 |
| Peildatum 2020: | € 123.000 |
| Peildatum 2019: | € 111.000 |
| Peildatum 2018: | € 101.000 |
| Peildatum 2017: | € 102.000 |
| Peildatum 2016: | € 98.000 |
| Peildatum 2015: | € 102.000 |
| Peildatum 2014: | € 98.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 6415 VC is € 193.625 | |
| Gekoppeld perceel aan Rubensstraat 20, Heerlen: | |
| Perceelnaam: | HLN01 M 687 (aanduiding Heerlen M 687) |
| Grootte: | 2410 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Rubensstraat 20, Heerlen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Heerlen, A.Cuypstr/Limburgiastr' is op 185 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Heerlen de Kissel' is op 956 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'OBS de Droomboom' (Openbaar) is op 493 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Emmacollege voor Havo Mavo Vbo Lwoo' (Samenwerking PC, RK) is op 616 meter afstand |
| Energielabel Rubensstraat 20, Heerlen: | |
| Type label: | Geregistreerd energielabel |
| Label: | Energielabel D |
| Opnamedatum: | 11-08-2025 |
| Registratiedatum: | 11-08-2025 |
| Voorlopig: | Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel F op basis van het uitgangspunt van een hoekwoning uit 1954. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Antwoorden op basis van de beschikbare gegevens voor Rubensstraat 20, 6415VC Heerlen.
De laatst bekende WOZ-waarde van Rubensstraat 20 is EUR 179.000 met peildatum 1 januari 2025. Dat is 8,5% hoger dan de vorige bekende WOZ-waarde. De gemiddelde WOZ-waarde in deze postcode is EUR 193.625.
Bezwaar tegen de WOZ-waarde loopt via de gemeente Heerlen. Controleer de WOZ-beschikking en dien bezwaar normaal gesproken binnen zes weken na dagtekening van de beschikking in. Voor dit adres is de laatst bekende WOZ-waarde EUR 179.000 met peildatum 1 januari 2025.
Voor Rubensstraat 20 is energielabel D bekend. Dit is een geregistreerd energielabel.
Voor dit adres is bestemmingsplan "Facetbestemmingsplan 'Stedenbouwkundige bepalingen Heerlen'" bekend van gemeente Heerlen, met status geheel onherroepelijk in werking per 30-5-2018. Controleer het plan zelf voor de exacte regels en beperkingen.
Het adres ligt in de buurt Meezenbroek, in de wijk Meezenbroek-Schaesbergerveld, Heerlen. Bekende voorzieningen in de omgeving: Het dichtstbijzijnd busstation 'Heerlen, A.Cuypstr/Limburgiastr' is op 185 meter afstand; Het dichtstbijzijnd treinstation 'Heerlen de Kissel' is op 956 meter afstand.
| Vigerende bestemmingsplannen voor Rubensstraat 20, Heerlen: | |
| Bestemmingsplan: | Facetbestemmingsplan 'Stedenbouwkundige bepalingen Heerlen' | NL.IMRO.0917.BP050900W000002-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 30-05-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (regels) |
| Bestemmingsplan: | Facetbestemmingsplan 'Stedenbouwkundige bepalingen Heerlen' | NL.IMRO.0917.BP050900W000002-0301 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 07-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (regels) |
| Bestemmingsplan: | MSP | NL.IMRO.0917.BP030200W000002-0301 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Deels onherroepelijk in werking per 28-06-2017 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Ruimtelijke Economie Zuid-Limburg | NL.IMRO.0917.SV000003-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 20-12-2017 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | MSP | NL.IMRO.0917.BP030200W000002-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Deels onherroepelijk in werking per 25-10-2017 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Gerechtelijke uitspraak MSP) - Regels - Toelichting - Bijlage (rb) |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Wonen Zuid-Limburg | NL.IMRO.0917.SVWonenZL2016-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 23-11-2016 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Heerlen 2035 | NL.IMRO.0917.SV000001-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel in werking per 07-07-2015 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Bijlage - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | MSP | NL.IMRO.0917.BP030200W000002-0201 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Deels onherroepelijk in werking per 14-12-2015 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Heerlen 2035 | NL.IMRO.0917.SV000001-0301 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel in werking per 18-11-2014 |
| Verwijzingen: | - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Regionale Structuurvisie | NL.IMRO.0917.SV000002-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 31-10-2011 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Heerlen-Noord | NL.IMRO.09170000030100- |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | per 26-07-2007 |
| Verwijzingen: | - Plankaart - Toelichting - Voorschriften |
| Algemene informatie over de postcode 6415VC: | |
| Straat: | Rubensstraat |
| Huisnummers: | 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23 |
| Postcode: | ► 6415 VC |
| Plaats: | ► Heerlen |
| Gemeente: | ► Gemeente Heerlen |
| Buurt: | ► Buurt Meezenbroek |
| Wijk: | ► Wijk Meezenbroek-Schaesbergerveld |
| Regio: | ► Regio Parkstad |
| Provincie: | ► Provincie Limburg |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 193.625 |
| Netnummer: | 045 |
Ontvan elke ochtend het belangrijkste nieuws uit jouw regio en heel Nederland. Gratis en dagelijks in je inbox.
Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring. Je kunt je altijd uitschrijven.
Slim investeren in de toekomst van AI?
Ontdek de mogelijkheden van AI-gedreven beleggingen. Tot 9,5% rente op obligaties. Beperkt aanbod