Welke WOZ-waarde is bekend voor Wormstraat 10?
De laatst bekende WOZ-waarde van Wormstraat 10 is EUR 264.000 met peildatum 1 januari 2025. Dat is 14,8% hoger dan de vorige bekende WOZ-waarde. De gemiddelde WOZ-waarde in deze postcode is EUR 260.333.
| Kadastrale informatie Wormstraat 10, 6413XL Heerlen: | |
| Adres: | Wormstraat 10 |
| Oppervlakte: | 108 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1908 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 917010000000635 |
| Postcode: | ► 6413 XL |
| Plaats: | ► Heerlen |
| Gemeente: | ► Gemeente Heerlen |
| WOZ-waarde Wormstraat 10, Heerlen: | |
| Peildatum 2025: | € 264.000 |
| Peildatum 2024: | € 230.000 |
| Peildatum 2023: | € 185.000 |
| Peildatum 2022: | € 179.000 |
| Peildatum 2021: | € 145.000 |
| Peildatum 2020: | € 145.000 |
| Peildatum 2019: | € 129.000 |
| Peildatum 2018: | € 119.000 |
| Peildatum 2017: | € 115.000 |
| Peildatum 2016: | € 109.000 |
| Peildatum 2015: | € 112.000 |
| Peildatum 2014: | € 109.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 6413 XL is € 260.333 | |
| Gekoppeld perceel aan Wormstraat 10, Heerlen: | |
| Perceelnaam: | HLN01 R 752 (aanduiding Heerlen R 752) |
| Grootte: | 254 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Wormstraat 10, Heerlen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Heerlen, Schelsberg/Scheldestr' is op 226 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Heerlen Woonboulevard' is op 1.233 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'Frans Postmaschool' (Algemeen bijzonder) is op 389 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Herlecollege Scholengemeenschap voor Vmbo' (Rooms-Katholiek) is op 1.054 meter afstand |
| Energielabel Wormstraat 10, Heerlen: | |
| Type label: | Geregistreerd energielabel |
| Label: | Energielabel F |
| Opnamedatum: | 17-02-2020 |
| Registratiedatum: | 17-02-2020 |
| Voorlopig: | Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel G op basis van het uitgangspunt van een twee-onder-een-kapwoning uit 1908. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Antwoorden op basis van de beschikbare gegevens voor Wormstraat 10, 6413XL Heerlen.
De laatst bekende WOZ-waarde van Wormstraat 10 is EUR 264.000 met peildatum 1 januari 2025. Dat is 14,8% hoger dan de vorige bekende WOZ-waarde. De gemiddelde WOZ-waarde in deze postcode is EUR 260.333.
Voor dit adres is verkoopinformatie bekend: de woning is verkocht op 11-12-2023. De bekende prijsinformatie is EUR 219.000. De vermelde makelaar is LWM Makelaardij & Hypotheken.
Bezwaar tegen de WOZ-waarde loopt via de gemeente Heerlen. Controleer de WOZ-beschikking en dien bezwaar normaal gesproken binnen zes weken na dagtekening van de beschikking in. Voor dit adres is de laatst bekende WOZ-waarde EUR 264.000 met peildatum 1 januari 2025.
Voor Wormstraat 10 is energielabel F bekend. Dit is een geregistreerd energielabel.
Voor dit adres is bestemmingsplan "Facetbestemmingsplan 'Stedenbouwkundige bepalingen Heerlen'" bekend van gemeente Heerlen, met status geheel onherroepelijk in werking per 7-2-2018. Controleer het plan zelf voor de exacte regels en beperkingen.
Het adres ligt in de buurt Beersdal, in de wijk Rennemig-Beersdal, Heerlen. Bekende voorzieningen in de omgeving: Het dichtstbijzijnd busstation 'Heerlen, Schelsberg/Scheldestr' is op 226 meter afstand; Het dichtstbijzijnd treinstation 'Heerlen Woonboulevard' is op 1.233 meter afstand.
| Vigerende bestemmingsplannen voor Wormstraat 10, Heerlen: | |
| Bestemmingsplan: | Facetbestemmingsplan 'Stedenbouwkundige bepalingen Heerlen' | NL.IMRO.0917.BP050900W000002-0301 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 07-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (regels) |
| Bestemmingsplan: | Facetbestemmingsplan 'Stedenbouwkundige bepalingen Heerlen' | NL.IMRO.0917.BP050900W000002-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 30-05-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (regels) |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Ruimtelijke Economie Zuid-Limburg | NL.IMRO.0917.SV000003-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 20-12-2017 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Wonen Zuid-Limburg | NL.IMRO.0917.SVWonenZL2016-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 23-11-2016 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Heerlerheide Zuid | NL.IMRO.0917.BP020300W000001-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 06-01-2015 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (rb) |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Heerlen 2035 | NL.IMRO.0917.SV000001-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel in werking per 07-07-2015 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Bijlage - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Heerlen 2035 | NL.IMRO.0917.SV000001-0301 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel in werking per 18-11-2014 |
| Verwijzingen: | - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Heerlerheide Zuid | NL.IMRO.0917.BP020300W000001-0301 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-04-2014 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (rb) |
| Bestemmingsplan: | Regionale Structuurvisie | NL.IMRO.0917.SV000002-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 31-10-2011 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Algemene informatie over de postcode 6413XL: | |
| Straat: | Wormstraat |
| Huisnummers: | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 |
| Postcode: | ► 6413 XL |
| Plaats: | ► Heerlen |
| Gemeente: | ► Gemeente Heerlen |
| Buurt: | ► Buurt Beersdal |
| Wijk: | ► Wijk Rennemig-Beersdal |
| Regio: | ► Regio Parkstad |
| Provincie: | ► Provincie Limburg |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 260.333 |
| Netnummer: | 045 |
Ontvan elke ochtend het belangrijkste nieuws uit jouw regio en heel Nederland. Gratis en dagelijks in je inbox.
Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring. Je kunt je altijd uitschrijven.
Slim investeren in de toekomst van AI?
Ontdek de mogelijkheden van AI-gedreven beleggingen. Tot 9,5% rente op obligaties. Beperkt aanbod