Wat is de WOZ-waarde van Sittarderweg 124?
De laatst bekende WOZ-waarde van Sittarderweg 124 is EUR 350.000 met peildatum 1 januari 2025. Dat is 97,7% hoger dan de vorige bekende WOZ-waarde. De gemiddelde WOZ-waarde in deze postcode is EUR 231.190.
| Kadastrale informatie Sittarderweg 124, 6412CL Heerlen: | |
| Adres: | Sittarderweg 124 |
| Oppervlakte: | 170 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1910 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 917010000022621 |
| Postcode: | ► 6412 CL |
| Plaats: | ► Heerlen |
| Gemeente: | ► Gemeente Heerlen |
| WOZ-waarde Sittarderweg 124, Heerlen: | |
| Peildatum 2025: | € 350.000 |
| Peildatum 2024: | € 177.000 |
| Peildatum 2021: | € 171.000 |
| Peildatum 2020: | € 171.000 |
| Peildatum 2019: | € 171.000 |
| Peildatum 2018: | € 173.000 |
| Peildatum 2017: | € 173.000 |
| Peildatum 2016: | € 173.000 |
| Peildatum 2015: | € 173.000 |
| Peildatum 2014: | € 174.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 6412 CL is € 231.190 | |
| Gekoppeld perceel aan Sittarderweg 124, Heerlen: | |
| Perceelnaam: | HLN01 R 1660 (aanduiding Heerlen R 1660) |
| Grootte: | 440 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Sittarderweg 124, Heerlen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Heerlen, Sittarderweg 152' is op 68 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Heerlen' is op 1.078 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'Rooms Katholieke Basisschool De Horizon' (Rooms-Katholiek) is op 340 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Herlecollege Scholengemeenschap voor Vmbo' (Rooms-Katholiek) is op 516 meter afstand |
| Energielabel Sittarderweg 124, Heerlen: | |
| Type label: | Voorlopig energielabel |
| Label: | Energielabel F |
| Details: | Het voorlopig energielabel is vastgesteld op basis van het uitgangspunt van een tussenwoning uit 1910. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Antwoorden op basis van de beschikbare gegevens voor Sittarderweg 124, 6412CL Heerlen.
De laatst bekende WOZ-waarde van Sittarderweg 124 is EUR 350.000 met peildatum 1 januari 2025. Dat is 97,7% hoger dan de vorige bekende WOZ-waarde. De gemiddelde WOZ-waarde in deze postcode is EUR 231.190.
Bezwaar tegen de WOZ-waarde loopt via de gemeente Heerlen. Controleer de WOZ-beschikking en dien bezwaar normaal gesproken binnen zes weken na dagtekening van de beschikking in. Voor dit adres is de laatst bekende WOZ-waarde EUR 350.000 met peildatum 1 januari 2025.
Voor Sittarderweg 124 is energielabel F bekend. Dit is een voorlopig energielabel. De beschikbare labelinformatie gaat uit van een tussenwoning.
Voor dit adres is bestemmingsplan "Facetbestemmingsplan 'Stedenbouwkundige bepalingen Heerlen'" bekend van gemeente Heerlen, met status geheel onherroepelijk in werking per 30-5-2018. Controleer het plan zelf voor de exacte regels en beperkingen.
Het adres ligt in de buurt Grasbroek, in de wijk Schandelen-Grasbroek, Heerlen. Bekende voorzieningen in de omgeving: Het dichtstbijzijnd busstation 'Heerlen, Sittarderweg 152' is op 68 meter afstand; Het dichtstbijzijnd treinstation 'Heerlen' is op 1.078 meter afstand.
| Vigerende bestemmingsplannen voor Sittarderweg 124, Heerlen: | |
| Bestemmingsplan: | Facetbestemmingsplan 'Stedenbouwkundige bepalingen Heerlen' | NL.IMRO.0917.BP050900W000002-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 30-05-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (regels) |
| Bestemmingsplan: | Facetbestemmingsplan 'Stedenbouwkundige bepalingen Heerlen' | NL.IMRO.0917.BP050900W000002-0301 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 07-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (regels) |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Ruimtelijke Economie Zuid-Limburg | NL.IMRO.0917.SV000003-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 20-12-2017 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Gerechtelijke uitspraak Heerlen-Stad Noord | NL.IMRO.0917.GU031200W000002-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 29-06-2016 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan - Besluitdocument |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Wonen Zuid-Limburg | NL.IMRO.0917.SVWonenZL2016-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 23-11-2016 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Heerlen-Stad Noord | NL.IMRO.0917.BP031200W000002-0201 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 29-01-2015 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Heerlen-Stad Noord | NL.IMRO.0917.BP031200W000002-0301 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 03-06-2015 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (rb) |
| Bestemmingsplan: | Heerlen-Stad Noord | NL.IMRO.0917.BP031200W000002-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 29-09-2015 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Gerechtelijke uitspraak Heerlen-Stad Noord) - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Heerlen 2035 | NL.IMRO.0917.SV000001-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel in werking per 07-07-2015 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Bijlage - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Heerlen 2035 | NL.IMRO.0917.SV000001-0301 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel in werking per 18-11-2014 |
| Verwijzingen: | - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Regionale Structuurvisie | NL.IMRO.0917.SV000002-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 31-10-2011 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Algemene informatie over de postcode 6412CL: | |
| Straat: | Sittarderweg |
| Huisnummers: | 114, 116, 116A, 118, 120, 122, 124, 126, 126A, 126B, 126C, 128, 130, 134, 134A, 134B, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148 |
| Postcode: | ► 6412 CL |
| Plaats: | ► Heerlen |
| Gemeente: | ► Gemeente Heerlen |
| Buurt: | ► Buurt Grasbroek |
| Wijk: | ► Wijk Schandelen-Grasbroek |
| Regio: | ► Regio Parkstad |
| Provincie: | ► Provincie Limburg |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 231.190 |
| Netnummer: | 045 |
Ontvan elke ochtend het belangrijkste nieuws uit jouw regio en heel Nederland. Gratis en dagelijks in je inbox.
Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring. Je kunt je altijd uitschrijven.
Slim investeren in de toekomst van AI?
Ontdek de mogelijkheden van AI-gedreven beleggingen. Tot 9,5% rente op obligaties. Beperkt aanbod