Wat is de WOZ-waarde van Muzenlaan 254?
De laatst bekende WOZ-waarde van Muzenlaan 254 is EUR 153.000 met peildatum 1 januari 2025. Dat is 2,0% hoger dan de vorige bekende WOZ-waarde. De gemiddelde WOZ-waarde in deze postcode is EUR 160.889.
| Kadastrale informatie Muzenlaan 254, 6411AM Heerlen: | |
| Adres: | Muzenlaan 254 |
| Oppervlakte: | 76 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1962 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 917010000015947 |
| Postcode: | ► 6411 AM |
| Plaats: | ► Heerlen |
| Gemeente: | ► Gemeente Heerlen |
| WOZ-waarde Muzenlaan 254, Heerlen: | |
| Peildatum 2025: | € 153.000 |
| Peildatum 2024: | € 150.000 |
| Peildatum 2023: | € 145.000 |
| Peildatum 2022: | € 151.000 |
| Peildatum 2021: | € 124.000 |
| Peildatum 2020: | € 116.000 |
| Peildatum 2019: | € 109.000 |
| Peildatum 2018: | € 104.000 |
| Peildatum 2017: | € 99.000 |
| Peildatum 2016: | € 98.000 |
| Peildatum 2015: | € 94.000 |
| Peildatum 2014: | € 89.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 6411 AM is € 160.889 | |
| Gekoppelde percelen aan Muzenlaan 254, Heerlen: | |
| Perceelnaam: | HLN01 L 1602 (aanduiding Heerlen L 1602) |
| Grootte: | 136 m2 |
| Perceelnaam: | HLN01 L 1591 (aanduiding Heerlen L 1591) |
| Grootte: | 113 m2 |
| Perceelnaam: | HLN01 L 409 (aanduiding Heerlen L 409) |
| Grootte: | 5160 m2 |
| Perceelnaam: | HLN01 L 1601 (aanduiding Heerlen L 1601) |
| Grootte: | 95 m2 |
| Perceelnaam: | HLN01 L 1603 (aanduiding Heerlen L 1603) |
| Grootte: | 86 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Muzenlaan 254, Heerlen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Heerlen, Stadsschouwburg' is op 182 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Heerlen' is op 524 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'Rooms Katholieke Basisschool Eikenderveld' (Rooms-Katholiek) is op 256 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Katholieke School voor Praktijkonderwijs' (Rooms-Katholiek) is op 831 meter afstand |
| Energielabel Muzenlaan 254, Heerlen: | |
| Type label: | Geregistreerd energielabel |
| Label: | Energielabel B |
| Opnamedatum: | 08-06-2023 |
| Registratiedatum: | 08-06-2023 |
| Voorlopig: | Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel E op basis van het uitgangspunt van een appartement uit 1962. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Antwoorden op basis van de beschikbare gegevens voor Muzenlaan 254, 6411AM Heerlen.
De laatst bekende WOZ-waarde van Muzenlaan 254 is EUR 153.000 met peildatum 1 januari 2025. Dat is 2,0% hoger dan de vorige bekende WOZ-waarde. De gemiddelde WOZ-waarde in deze postcode is EUR 160.889.
Voor dit adres is verkoopinformatie bekend: de woning is verkocht op 15-5-2024. De bekende prijsinformatie is EUR 150.000. De vermelde makelaar is Boek en Offermans Makelaars Heerlen.
Bezwaar tegen de WOZ-waarde loopt via de gemeente Heerlen. Controleer de WOZ-beschikking en dien bezwaar normaal gesproken binnen zes weken na dagtekening van de beschikking in. Voor dit adres is de laatst bekende WOZ-waarde EUR 153.000 met peildatum 1 januari 2025.
Voor Muzenlaan 254 is energielabel B bekend. Dit is een geregistreerd energielabel.
Voor dit adres is bestemmingsplan "Cityplan Heerlen" bekend van gemeente Heerlen, met status in voorbereiding per 14-3-2019. Controleer het plan zelf voor de exacte regels en beperkingen.
Het adres ligt in de buurt 't Loon, in de wijk Heerlen-Centrum, Heerlen. Bekende voorzieningen in de omgeving: Het dichtstbijzijnd busstation 'Heerlen, Stadsschouwburg' is op 182 meter afstand; Het dichtstbijzijnd treinstation 'Heerlen' is op 524 meter afstand.
| Vigerende bestemmingsplannen voor Muzenlaan 254, Heerlen: | |
| Bestemmingsplan: | Cityplan Heerlen | NL.IMRO.0917.BP030500W000001-0201 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | In voorbereiding per 14-03-2019 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (rb) |
| Bestemmingsplan: | Facetbestemmingsplan 'Stedenbouwkundige bepalingen Heerlen' | NL.IMRO.0917.BP050900W000002-0301 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 07-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (regels) |
| Bestemmingsplan: | Facetbestemmingsplan 'Stedenbouwkundige bepalingen Heerlen' | NL.IMRO.0917.BP050900W000002-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 30-05-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (regels) |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Ruimtelijke Economie Zuid-Limburg | NL.IMRO.0917.SV000003-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 20-12-2017 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Wonen Zuid-Limburg | NL.IMRO.0917.SVWonenZL2016-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 23-11-2016 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Heerlen 2035 | NL.IMRO.0917.SV000001-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel in werking per 07-07-2015 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Bijlage - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Heerlen 2035 | NL.IMRO.0917.SV000001-0301 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel in werking per 18-11-2014 |
| Verwijzingen: | - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Regionale Structuurvisie | NL.IMRO.0917.SV000002-0401 |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 31-10-2011 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Het Loon | NL.IMRO.09170000030501- |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | per 01-10-1996 |
| Verwijzingen: | - Plankaart - Toelichting - Voorschriften |
| Bestemmingsplan: | Het Loon 1987 | NL.IMRO.09170000030504- |
| Overheid: | Gemeente Heerlen |
| Status: | per 26-05-1987 |
| Verwijzingen: | - Plankaart - Toelichting - Voorschriften |
| Algemene informatie over de postcode 6411AM: | |
| Straat: | Muzenlaan |
| Huisnummers: | 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288 |
| Postcode: | ► 6411 AM |
| Plaats: | ► Heerlen |
| Gemeente: | ► Gemeente Heerlen |
| Buurt: | ► Buurt 't Loon |
| Wijk: | ► Wijk Heerlen-Centrum |
| Regio: | ► Regio Parkstad |
| Provincie: | ► Provincie Limburg |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 160.889 |
| Netnummer: | 045 |
Ontvan elke ochtend het belangrijkste nieuws uit jouw regio en heel Nederland. Gratis en dagelijks in je inbox.
Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring. Je kunt je altijd uitschrijven.
Slim investeren in de toekomst van AI?
Ontdek de mogelijkheden van AI-gedreven beleggingen. Tot 9,5% rente op obligaties. Beperkt aanbod