Scheerstraat 6A, Harlingen
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Scheerstraat 6A, 8861TE Harlingen.
Informatie over het pand met adres Scheerstraat 6A in Harlingen
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Scheerstraat 6A, 8861TE Harlingen in de buurt Binnenstad, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.Deze woning stond te huur
Te huur: 22 februari 2025Verhuurd
Kenmerken
Foto’s
Prijshistorie
| Kadastrale informatie Scheerstraat 6A, 8861TE Harlingen: | |
| Adres: | Scheerstraat 6A |
| Oppervlakte: | 70 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1880 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 72010000300012 |
| Postcode: | ► 8861 TE |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
Bedrijven geregistreerd op dit adres
| WOZ-waarde Scheerstraat 6A, Harlingen: | |
| Peildatum 2025: | € 166.000 |
| Peildatum 2024: | € 164.000 |
| Peildatum 2023: | € 156.000 |
| Peildatum 2022: | € 137.000 |
| Peildatum 2021: | € 129.000 |
| Peildatum 2020: | € 108.000 |
| Peildatum 2019: | € 100.000 |
| Peildatum 2018: | € 93.000 |
| Peildatum 2017: | € 89.000 |
| Peildatum 2016: | € 85.000 |
| Peildatum 2015: | € 84.000 |
| Peildatum 2014: | € 84.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 8861 TE is € 266.818 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppeld perceel aan Scheerstraat 6A, Harlingen: | |
| Perceelnaam: | HLG02 A 3988 (aanduiding Harlingen A 3988) |
| Grootte: | 133 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Scheerstraat 6A, Harlingen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Harlingen, Brugwachter brug Spoorstraat' is op 596 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Harlingen' is op 638 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'Openbare basisschool 't Wad' (Openbaar) is op 250 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'RSG Simon Vestdijk voor Ath Havo Mavo Vbo' (Openbaar) is op 757 meter afstand |
| Energielabel Scheerstraat 6A, Harlingen: | |
| Type label: | Voorlopig energielabel |
| Label: | Energielabel G |
| Details: | Het voorlopig energielabel is vastgesteld op basis van het uitgangspunt van een appartement uit 1880. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 8861
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Scheerstraat 6A, Harlingen: | |
| Bestemmingsplan: | Gerechtelijke Uitspraak Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-GU01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-04-2019 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Besluitdocument |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA02 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VA01 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 06-06-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen) - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Algemene informatie over de postcode 8861TE: | |
| Straat: | Scheerstraat |
| Huisnummers: | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 6B, 7, 8, 10, 11 |
| Postcode: | ► 8861 TE |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| Buurt: | ► Buurt Binnenstad |
| Wijk: | ► Wijk Harlingen |
| Regio: | ► Regio Noordwest Friesland |
| Provincie: | ► Provincie Friesland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 266.818 |
| Netnummer: | 0517 |
Plaatsen in de gemeente Harlingen:
Gemeenten in de regio Noordwest Friesland:
Regio's in de provincie Friesland:
- Drachten Heerenveen Leeuwarden Noordwest Friesland Sneek Stellingwerf Waddeneilanden




















