Schritsen 30A, Harlingen
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Schritsen 30A, 8861CT Harlingen.
Informatie over het pand met adres Schritsen 30A in Harlingen
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Schritsen 30A, 8861CT Harlingen in de buurt Binnenstad, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.Deze woning stond te huur voor € 650 /mnd
Te huur: 27 juli 2022Verhuurd
Kenmerken
Foto’s
Prijshistorie
| Kadastrale informatie Schritsen 30A, 8861CT Harlingen: | |
| Adres: | Schritsen 30A |
| Oppervlakte: | 41 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1965 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 72010000300040 |
| Postcode: | ► 8861 CT |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| WOZ-waarde Schritsen 30A, Harlingen: | |
| Peildatum 2025: | € 96.000 |
| Peildatum 2024: | € 84.000 |
| Peildatum 2023: | € 76.000 |
| Peildatum 2022: | € 68.000 |
| Peildatum 2021: | € 66.000 |
| Peildatum 2020: | € 66.000 |
| Peildatum 2019: | € 63.000 |
| Peildatum 2018: | € 60.000 |
| Peildatum 2017: | € 56.000 |
| Peildatum 2016: | € 54.000 |
| Peildatum 2015: | € 53.000 |
| Peildatum 2014: | € 52.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 8861 CT is € 244.526 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppeld perceel aan Schritsen 30A, Harlingen: | |
| Perceelnaam: | HLG02 A 3565 (aanduiding Harlingen A 3565) |
| Grootte: | 72 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Schritsen 30A, Harlingen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Harlingen, Steenhouwerstraat' is op 264 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Harlingen Haven' is op 401 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'basisschool Sint Michael' (Rooms-Katholiek) is op 98 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'RSG Simon Vestdijk voor Ath Havo Mavo Vbo' (Openbaar) is op 691 meter afstand |
| Energielabel Schritsen 30A, Harlingen: | |
| Type label: | Voorlopig energielabel |
| Label: | Energielabel E |
| Details: | Het voorlopig energielabel is vastgesteld op basis van het uitgangspunt van een appartement uit 1965. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 8861
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Schritsen 30A, Harlingen: | |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-ON01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 07-11-2017 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-ON02 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-01-2013 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VA01 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 06-06-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen) - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Harlingen binnenstad en Veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VO03 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 01-06-2012 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie gemeente Harlingen 2025 | NL.IMRO.0072.Structuurvisie-SV01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 08-11-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Beleidsdocument |
| Algemene informatie over de postcode 8861CT: | |
| Straat: | Schritsen |
| Huisnummers: | 2, 4, 8, 10, 22, 24, 26, 28, 30, 30A, 32, 32A, 34, 34A, 36, 38, 40, 42, 44 |
| Postcode: | ► 8861 CT |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| Buurt: | ► Buurt Binnenstad |
| Wijk: | ► Wijk Harlingen |
| Regio: | ► Regio Noordwest Friesland |
| Provincie: | ► Provincie Friesland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 244.526 |
| Netnummer: | 0517 |
Plaatsen in de gemeente Harlingen:
Gemeenten in de regio Noordwest Friesland:
Regio's in de provincie Friesland:
- Drachten Heerenveen Leeuwarden Noordwest Friesland Sneek Stellingwerf Waddeneilanden




