Lanen 85A, Harlingen
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Lanen 85A, 8861CC Harlingen.
Informatie over het pand met adres Lanen 85A in Harlingen
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Lanen 85A, 8861CC Harlingen in de buurt Binnenstad, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.Deze woning stond te huur
Te huur: 22 januari 2025Verhuurd
Kenmerken
Foto’s
Prijshistorie
| Kadastrale informatie Lanen 85A, 8861CC Harlingen: | |
| Adres: | Lanen 85A |
| Oppervlakte: | 83 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1900 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 72010000298214 |
| Postcode: | ► 8861 CC |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| WOZ-waarde Lanen 85A, Harlingen: | |
| Peildatum 2025: | € 123.000 |
| Peildatum 2024: | € 121.000 |
| Peildatum 2023: | € 115.000 |
| Peildatum 2022: | € 99.000 |
| Peildatum 2021: | € 93.000 |
| Peildatum 2020: | € 98.000 |
| Peildatum 2019: | € 85.000 |
| Peildatum 2018: | € 80.000 |
| Peildatum 2017: | € 75.000 |
| Peildatum 2016: | € 75.000 |
| Peildatum 2015: | € 75.000 |
| Peildatum 2014: | € 75.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 8861 CC is € 253.500 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppeld perceel aan Lanen 85A, Harlingen: | |
| Perceelnaam: | HLG02 A 3348 (aanduiding Harlingen A 3348) |
| Grootte: | 157 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Lanen 85A, Harlingen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 't.h.v. Harlingen, Steenhouwerstraat' is op 357 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Harlingen Haven' is op 552 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'basisschool Sint Michael' (Rooms-Katholiek) is op 117 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'RSG Simon Vestdijk voor Ath Havo Mavo Vbo' (Openbaar) is op 624 meter afstand |
| Energielabel Lanen 85A, Harlingen: | |
| Type label: | Geregistreerd energielabel |
| Label: | Energielabel C |
| Opnamedatum: | 07-02-2025 |
| Registratiedatum: | 07-02-2025 |
| Voorlopig: | Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel G op basis van het uitgangspunt van een appartement uit 1900. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 8861
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Lanen 85A, Harlingen: | |
| Bestemmingsplan: | Gerechtelijke Uitspraak Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-GU01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-04-2019 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Besluitdocument |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA02 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-ON01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 07-11-2017 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VA01 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 06-06-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen) - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-ON02 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-01-2013 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Harlingen binnenstad en Veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VO03 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 01-06-2012 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie gemeente Harlingen 2025 | NL.IMRO.0072.Structuurvisie-SV01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 08-11-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Beleidsdocument |
| Algemene informatie over de postcode 8861CC: | |
| Straat: | Lanen |
| Huisnummers: | 41, 43, 45, 47A, 63, 65, 67, 71, 77, 79, 79A, 81, 83, 85, 85A, 85B, 87, 87A, 89, 91, 93, 79B, 79C |
| Straat: | St.Christoffelsteeg |
| Huisnummers: | 1, 3A, 6 |
| Postcode: | ► 8861 CC |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| Buurt: | ► Buurt Binnenstad |
| Wijk: | ► Wijk Harlingen |
| Regio: | ► Regio Noordwest Friesland |
| Provincie: | ► Provincie Friesland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 253.500 |
| Netnummer: | 0517 |
Plaatsen in de gemeente Harlingen:
Gemeenten in de regio Noordwest Friesland:
Regio's in de provincie Friesland:
- Drachten Heerenveen Leeuwarden Noordwest Friesland Sneek Stellingwerf Waddeneilanden












































