Lanen 11, Harlingen
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Lanen 11, 8861CB Harlingen.
Informatie over het pand met adres Lanen 11 in Harlingen
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Lanen 11, 8861CB Harlingen in de buurt Binnenstad, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.| Kadastrale informatie Lanen 11, 8861CB Harlingen: | |
| Adres: | Lanen 11 |
| Oppervlakte: | 191 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1830 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 72010000305044 |
| Postcode: | ► 8861 CB |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| WOZ-waarde Lanen 11, Harlingen: | |
| Peildatum 2025: | € 533.000 |
| Peildatum 2024: | € 491.000 |
| Peildatum 2023: | € 543.000 |
| Peildatum 2022: | € 514.000 |
| Peildatum 2021: | € 463.000 |
| Peildatum 2020: | € 413.000 |
| Peildatum 2019: | € 362.000 |
| Peildatum 2018: | € 344.000 |
| Peildatum 2017: | € 328.000 |
| Peildatum 2016: | € 318.000 |
| Peildatum 2015: | € 317.000 |
| Peildatum 2014: | € 296.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 8861 CB is € 309.467 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppelde percelen aan Lanen 11, Harlingen: | |
| Perceelnaam: | HLG02 A 8956 (aanduiding Harlingen A 8956) |
| Grootte: | 442 m2 |
| Perceelnaam: | HLG02 A 6374 (aanduiding Harlingen A 6374) |
| Grootte: | 117 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Lanen 11, Harlingen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Harlingen, Steenhouwerstraat' is op 345 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Harlingen Haven' is op 371 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'basisschool Sint Michael' (Rooms-Katholiek) is op 139 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'RSG Simon Vestdijk voor Ath Havo Mavo Vbo' (Openbaar) is op 749 meter afstand |
| Energielabel Lanen 11, Harlingen: | |
| Type label: | Voorlopig energielabel |
| Label: | Energielabel G |
| Details: | Het voorlopig energielabel is vastgesteld op basis van het uitgangspunt van een vrijstaande woning uit 1830. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 8861
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Lanen 11, Harlingen: | |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-ON01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 07-11-2017 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-ON02 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-01-2013 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VA01 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 06-06-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen) - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Harlingen binnenstad en Veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VO03 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 01-06-2012 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie gemeente Harlingen 2025 | NL.IMRO.0072.Structuurvisie-SV01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 08-11-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Beleidsdocument |
| Algemene informatie over de postcode 8861CB: | |
| Straat: | Lanen |
| Huisnummers: | 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19A, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 |
| Postcode: | ► 8861 CB |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| Buurt: | ► Buurt Binnenstad |
| Wijk: | ► Wijk Harlingen |
| Regio: | ► Regio Noordwest Friesland |
| Provincie: | ► Provincie Friesland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 309.467 |
| Netnummer: | 0517 |
Plaatsen in de gemeente Harlingen:
Gemeenten in de regio Noordwest Friesland:
Regio's in de provincie Friesland:
- Drachten Heerenveen Leeuwarden Noordwest Friesland Sneek Stellingwerf Waddeneilanden