Wat is de WOZ-waarde van Steenweg 7?
De laatst bekende WOZ-waarde van Steenweg 7 is EUR 487.000 met peildatum 1 januari 2025. Dat is 19,5% lager dan de vorige bekende WOZ-waarde. De gemiddelde WOZ-waarde in deze postcode is EUR 705.500.

Prijsmutaties & historische listings — bekijk vraagprijsaanpassingen, eerdere makelaars en oude listings met Drimble Plus.
| Kadastrale informatie Steenweg 7, 4175AD Haaften: | |
| Adres: | Steenweg 7 |
| Oppervlakte: | 307 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1880 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 304010000001113 |
| Postcode: | ► 4175 AD |
| Plaats: | ► Haaften |
| Gemeente: | ► Gemeente West Betuwe |
| WOZ-waarde Steenweg 7, Haaften: | |
| Peildatum 2025: | € 487.000 |
| Peildatum 2024: | € 605.000 |
| Peildatum 2023: | € 575.000 |
| Peildatum 2022: | € 574.000 |
| Peildatum 2021: | € 333.000 |
| Peildatum 2020: | € 297.000 |
| Peildatum 2019: | € 292.000 |
| Peildatum 2018: | € 332.000 |
| Peildatum 2017: | € 332.000 |
| Peildatum 2016: | € 324.000 |
| Peildatum 2015: | € 323.000 |
| Peildatum 2014: | € 389.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 4175 AD is € 705.500 | |
| Gekoppeld perceel aan Steenweg 7, Haaften: | |
| Perceelnaam: | HTN05 K 68 (aanduiding Haaften K 68) |
| Grootte: | 447 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Steenweg 7, Haaften: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Haaften, Rabobank' is op 561 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Zaltbommel' is op 3.401 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'Christelijke Basisschool De Goudenstein' (Protestants-Christelijk) is op 1.150 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Cambium College voor Atheneum Havo Mavo Vbo Lwoo' (Openbaar) is op 1.525 meter afstand |
| Energielabel Steenweg 7, Haaften: | |
| Type label: | Geregistreerd energielabel |
| Label: | Energielabel C |
| Opnamedatum: | 27-03-2025 |
| Registratiedatum: | 27-03-2025 |
| Voorlopig: | Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel G op basis van het uitgangspunt van een vrijstaande woning uit 1880. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Beschikbaar
In voorbereiding
In voorbereiding
In voorbereiding
Antwoorden op basis van de beschikbare gegevens voor Steenweg 7, 4175AD Haaften.
De laatst bekende WOZ-waarde van Steenweg 7 is EUR 487.000 met peildatum 1 januari 2025. Dat is 19,5% lager dan de vorige bekende WOZ-waarde. De gemiddelde WOZ-waarde in deze postcode is EUR 705.500.
Voor dit adres is een vraagprijs van EUR 735.000 bekend, aangeboden sinds 2-9-2025. De vraagprijs is een actuele marktindicatie, maar geen definitieve verkoopwaarde. Ter vergelijking: de laatst bekende WOZ-waarde is EUR 487.000.
Voor dit adres is verkoopinformatie bekend: de woning is verkocht op 16-10-2025. De bekende prijsinformatie is EUR 735.000. De vermelde makelaar is Hofstede Makelaardij Zaltbommel.
Voor Steenweg 7 is energielabel C bekend. Dit is een geregistreerd energielabel.
Voor dit adres is bestemmingsplan "Standplaatsen" bekend van gemeente Neerijnen, met status geheel onherroepelijk in werking per 17-9-2015. Controleer het plan zelf voor de exacte regels en beperkingen.
Bekende voorzieningen in de omgeving: Het dichtstbijzijnd busstation 'Haaften, Rabobank' is op 561 meter afstand; Het dichtstbijzijnd treinstation 'Zaltbommel' is op 3.401 meter afstand.
| Vigerende bestemmingsplannen voor Steenweg 7, Haaften: | |
| Bestemmingsplan: | Standplaatsen | NL.IMRO.0304.BPstandplaatsen-1503 |
| Overheid: | Gemeente Neerijnen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 17-09-2015 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan - Regels - Toelichting - Bijlage (0000Bijlagenbijdereg) |
| Bestemmingsplan: | Standplaatsen | NL.IMRO.0304.BPstandplaatsen-1402 |
| Overheid: | Gemeente Neerijnen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 11-03-2015 |
| Verwijzingen: | - Extern plan - Regels - Toelichting - Bijlage (0000Bijlagenbijdereg) |
| Bestemmingsplan: | Kern Haaften | NL.IMRO.0304.BPhaaften-1005 |
| Overheid: | Neerijnen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 04-03-2011 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Standplaatsen) - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichtingRegels |
| Algemene informatie over de postcode 4175AD: | |
| Straat: | Steenweg |
| Huisnummers: | 1, 2, 3, 4, 7, 9, 11 |
| Postcode: | ► 4175 AD |
| Plaats: | ► Haaften |
| Gemeente: | ► Gemeente West Betuwe |
| Regio: | ► Regio Rivierenland |
| Provincie: | ► Provincie Gelderland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 705.500 |
| Netnummer: | 0418 |
Ontvan elke ochtend het belangrijkste nieuws uit jouw regio en heel Nederland. Gratis en dagelijks in je inbox.
Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring. Je kunt je altijd uitschrijven.
Slim investeren in de toekomst van AI?
Ontdek de mogelijkheden van AI-gedreven beleggingen. Tot 9,5% rente op obligaties. Beperkt aanbod