Eyserbosweg 3A, Eys
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Eyserbosweg 3A, 6287NA Eys.
Informatie over het pand met adres Eyserbosweg 3A in Eys
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Eyserbosweg 3A, 6287NA Eys in de buurt Eys-Overeys, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.Deze woning is te koop voor € 565.000 k.k.
Te koop sinds 30 april 2026Beschikbaar
Kenmerken

Prijshistorie
| Kadastrale informatie Eyserbosweg 3A, 6287NA Eys: | |
| Adres: | Eyserbosweg 3A |
| Oppervlakte: | 181 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1997 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 1729010001054141 |
| Postcode: | ► 6287 NA |
| Plaats: | ► Eys |
| Gemeente: | ► Gemeente Gulpen-Wittem |
| WOZ-waarde Eyserbosweg 3A, Eys: | |
| Peildatum 2025: | € 434.000 |
| Peildatum 2024: | € 383.000 |
| Peildatum 2023: | € 345.000 |
| Peildatum 2022: | € 386.000 |
| Peildatum 2021: | € 326.000 |
| Peildatum 2020: | € 288.000 |
| Peildatum 2019: | € 299.000 |
| Peildatum 2018: | € 269.000 |
| Peildatum 2017: | € 257.000 |
| Peildatum 2016: | € 242.000 |
| Peildatum 2015: | € 239.000 |
| Peildatum 2014: | € 241.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 6287 NA is € 502.429 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppeld perceel aan Eyserbosweg 3A, Eys: | |
| Perceelnaam: | WTM00 A 6161 (aanduiding Wittem A 6161) |
| Grootte: | 240 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Eyserbosweg 3A, Eys: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Eys, Kerk' is op 149 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Eijs-Wittem' is op 627 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'Rooms Katholieke Basisschool Klavertje Vier' (Rooms-Katholiek) is op 629 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Sophianum Scholengemeenschap in het Heuvelland' (Rooms-Katholiek) is op 3.377 meter afstand |
| Energielabel Eyserbosweg 3A, Eys: | |
| Type label: | Geregistreerd energielabel |
| Label: | Energielabel A |
| Opnamedatum: | 08-04-2026 |
| Registratiedatum: | 08-04-2026 |
| Voorlopig: | Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel B op basis van het uitgangspunt van een twee-onder-een-kapwoning uit 1997. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 6287
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Eyserbosweg 3A, Eys: | |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Ruimtelijke Economie Zuid-Limburg | NL.IMRO.1729.SVREZL2017-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Gulpen-Wittem |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 21-12-2017 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie Wonen Zuid-Limburg | NL.IMRO.1729.SVWonenZL2016-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Gulpen-Wittem |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 20-10-2016 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Beleidsdocument |
| Bestemmingsplan: | Intergemeentelijke structuurvisie Gulpen - Wittem, Vaals en Valkenburg aan de Geul | NL.IMRO.1729.structuurvisie-VG01 |
| Overheid: | Gemeente Gulpen-Wittem |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 29-03-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Beleidsdocument (bijzonderheden) |
| Bestemmingsplan: | Kern Eys | NL.IMRO.1729.BPLKOM03000-VG01 |
| Overheid: | Gemeente Gulpen-Wittem |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 19-05-2011 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichtingRegels |
| Algemene informatie over de postcode 6287NA: | |
| Straat: | Eyserbosweg |
| Huisnummers: | 1, 2, 3, 3A, 5, 5A, 5B, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 27, 4 |
| Postcode: | ► 6287 NA |
| Plaats: | ► Eys |
| Gemeente: | ► Gemeente Gulpen-Wittem |
| Buurt: | ► Buurt Eys-Overeys |
| Wijk: | ► Wijk Eys |
| Regio: | ► Regio Parkstad |
| Provincie: | ► Provincie Limburg |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 502.429 |
| Netnummer: | 043 |
Plaatsen in de gemeente Gulpen-Wittem:
- Beutenaken Elkenrade Epen Eys Gulpen Heijenrath Ingber Mechelen Reijmerstok Slenaken Wijlre Wittem
Gemeenten in de regio Parkstad:
- Brunssum Gulpen-Wittem Heerlen Kerkrade Landgraaf Simpelveld Vaals Voerendaal













































