Eesveenseweg 161A, Eesveen
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Eesveenseweg 161A, 8347JJ Eesveen.
- Eesveenseweg 161A, Eesveen
- Adressen 8347 JJ
- 8347 JJ
- Navi
- Postcode 8347 JJ
- Wijken in gemeente
- Buurt Eesveen
- Wijk Eesveen
- Gemeente Steenwijkerland
- Regio Kampen
- Baarlo (OV)
- Baars
- Basse
- Belt-Schutsloot
- Blankenham
- Blokzijl
- De Bult
- De Pol
- Eesveen
- Giethoorn
- IJsselham
- Kalenberg
- Kallenkote
- Kuinre
- Marijenkampen
- Nederland
- Oldemarkt
- Onna
- Ossenzijl
- Paasloo
- Scheerwolde
- Sint Jansklooster
- Steenwijk
- Steenwijkerwold
- Tuk
- Vollenhove
- Wanneperveen
- Wetering
- Willemsoord
- Witte Paarden
- Zuidveen
Informatie over het pand met adres Eesveenseweg 161A in Eesveen
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Eesveenseweg 161A, 8347JJ Eesveen in de buurt Eesveen, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.Deze woning is te koop voor € 425.000 k.k.
Te koop sinds 12 februari 2025Beschikbaar
Kenmerken
Foto’s
Prijshistorie
| Kadastrale informatie Eesveenseweg 161A, 8347JJ Eesveen: | |
| Adres: | Eesveenseweg 161A |
| Oppervlakte: | 150 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1923 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 1708010000015599 |
| Postcode: | ► 8347 JJ |
| Plaats: | ► Eesveen |
| Gemeente: | ► Gemeente Steenwijkerland |
| WOZ-waarde Eesveenseweg 161A, Eesveen: | |
| Peildatum 2025: | € 385.000 |
| Peildatum 2024: | € 315.000 |
| Peildatum 2023: | € 280.000 |
| Peildatum 2022: | € 279.000 |
| Peildatum 2021: | € 267.000 |
| Peildatum 2020: | € 272.000 |
| Peildatum 2019: | € 238.000 |
| Peildatum 2018: | € 226.000 |
| Peildatum 2017: | € 217.000 |
| Peildatum 2016: | € 246.000 |
| Peildatum 2015: | € 189.000 |
| Peildatum 2014: | € 194.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 8347 JJ is € 551.063 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppeld perceel aan Eesveenseweg 161A, Eesveen: | |
| Perceelnaam: | SWK01 G 1137 (aanduiding Steenwijk G 1137) |
| Grootte: | 500 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Eesveenseweg 161A, Eesveen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Eesveen, Gierwal' is op 130 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Steenwijk' is op 4.670 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'Protestants Christelijke Basisschool Nyensleek' (Protestants-Christelijk) is op 433 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Regionale Scholengemeenschap Tromp Meesters voor Lyc Havo Mavo Vbo Lwoo' (Openbaar) is op 4.650 meter afstand |
| Energielabel Eesveenseweg 161A, Eesveen: | |
| Type label: | Geregistreerd energielabel |
| Label: | Energielabel C |
| Opnamedatum: | 10-01-2025 |
| Registratiedatum: | 10-01-2025 |
| Voorlopig: | Het voorlopig energielabel was eerder vastgesteld op energielabel G op basis van het uitgangspunt van een twee-onder-een-kapwoning uit 1923. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 8347
Beschikbaar
Beschikbaar
Verkocht onder voorbehoud
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Eesveenseweg 161A, Eesveen: | |
| Bestemmingsplan: | veegplan Noordelijke Kernen | NL.IMRO.1708.NoordelijkkernenGC-GC01 |
| Overheid: | Steenwijkerland |
| Status: | Geconsolideerd per 22-11-2016 |
| Verwijzingen: | - Extern plan (Eesveenseweg 143A in Eesveen) - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Veegplan Noordelijke Kernen | NL.IMRO.1708.NoordelijkkernVP01-VA01 |
| Overheid: | Steenwijkerland |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 10-05-2016 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan - Regels - Toelichting - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | bestemmingsplan Noordelijke Kernen | NL.IMRO.1708.NoordelijkkernenBP-VA02 |
| Overheid: | Steenwijkerland |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 04-12-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Veegplan Noordelijke Kernen) - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichtingRegels - Externe verwijzing |
| Algemene informatie over de postcode 8347JJ: | |
| Straat: | Eesveenseweg |
| Huisnummers: | 100, 102, 104, 106, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 161A, 163 |
| Postcode: | ► 8347 JJ |
| Plaats: | ► Eesveen |
| Gemeente: | ► Gemeente Steenwijkerland |
| Buurt: | ► Buurt Eesveen |
| Wijk: | ► Wijk Eesveen |
| Regio: | ► Regio Kampen |
| Provincie: | ► Provincie Overijssel |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 551.063 |
| Netnummer: | 0521 |
Plaatsen in de gemeente Steenwijkerland:
- Baarlo (OV) Baars Basse Belt-Schutsloot Blankenham Blokzijl De Bult De Pol Eesveen Giethoorn IJsselham Kalenberg Kallenkote Kuinre Marijenkampen Nederland Oldemarkt Onna Ossenzijl Paasloo Scheerwolde Sint Jansklooster Steenwijk Steenwijkerwold Tuk Vollenhove Wanneperveen Wetering Willemsoord Witte Paarden Zuidveen












































